Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Dílna » Dýha - kde koupit?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

(upravil check 7. 1. 2008 21:41)

Re: Dýha - kde koupit?

Né nutně, ale hodily by se 2m2 obyčejné dubové dýhy. Ale pouze Praha a okolí.

Web

Re: Dýha - kde koupit?

http://www.nirgos.com/hponcz.htm

Re: Dýha - kde koupit?

To rostik: nie je ta dyha nejako podozrivo lacna? cca 1-1,5eura za m2? to je nejak malo nie?
To Pibi: stale sa da ta dyha tam u vas kupit? kolko stoji m2 , ja by som potreboval odtien breza a ceresna

(upravil dejv111 15. 1. 2008 21:42)

Re: Dýha - kde koupit?

Prosím vás, lidi...já sice vím, jak vypadá dýha, ale takto v plátech jsem jí ještě neviděl a nepracoval s ní...Čím se lepí? Mají už přímo na plátech z druhé strany nějáké lepidlo, které se podobně jako pásky na hrany nažehlí, nebo se musí lepit spešl lepidlem? Taky bych totiž chtěl na bedny použít dýhu...A jak je to s její pružností při ohábání? Jak moc se může ohnout? Musí se při ohýbání nahřívat, aby nepraskla?

Re: Dýha - kde koupit?

už se to tu řešilo x-krát,hledej..

Re: Dýha - kde koupit?

2 Jofi: stolarstvi.krok.sro(kyselaryba)centrum.cz

(upravil dejv111 17. 1. 2008 11:28)

Re: Dýha - kde koupit?

Dokken: Už jsem to našel...nevím, proč mě to nenapadlo dřív... roll
No jak se tak na to dívám, nejlepší bude asi udělat pořádně do hladka povrch lamina, nalakovat a jako povrchovku použít samolepící tapetu s motivem dřeva...:/

Re: Dýha - kde koupit?

Dnes jsem koupil dyhu u Jafholz. (v Brandyse n.L.) Moc ochotny prodavac (prodavac v tomto pripade zni hanlive). Meli velky vyber druhu a hodne toho bylo skladem.

Re: Dýha - kde koupit?

Myslím že slušná firma na slovensku... http://www.dardyha.cz/ (A.Škarvana, 97101 Prievidza)
Síce som im ešte nepísal ale snáď to niekomu pomôže.

Re: Dýha - kde koupit?

Nazdar ludia

teraz nedávno som našiel jednu firmu v BA čo predáva dyhu. Zo Slovenských drevin su ochotný predať aj jeden plát. Teraz som kupoval Dub 0,6mm a za jeden plát 25cm široký a 2,5m dlhý som platil 50,-Sk takže paraada.

No a to podstatné: IW TREND, je to oproti Vajnorským kasárniam.

Web

Re: Dýha - kde koupit?

onee: ake este maju dekory (odtiene) maju aj javor, a ceresnu?

Re: Dýha - kde koupit?

neviem Jofi ja som tam bol len naaahodne pozreť. Dub Buk som videl potom nejaká exotika. Zavolaj im, ale myslím že by mohli mať.

Web

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Dílna » Dýha - kde koupit?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£