Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 15 z 15)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Pomoc s Aldaxem

  Stránky: ««« 1 ... 13 14 15

RSS

Příspěvky [281 až 285 z 285]

Re: Pomoc s Aldaxem

Hele, když to tady tak čtu... nebudu zakládat novej dred, páč dredařky já nerad...
No, zkrátka plánoval jsem upgrade mýho stroje 2xTDA7294 na SPV100, nechat původní trafo a dát jednu 100 a jednu 100P215, jenže jak jsem na to koukal, asi bude jednodušší postavit celej novej stroj a tohle nechat (don´t change running system smile ). Zalíbila se mi koncepce dual mono, takže bych potřeboval poslat hromádku součástek na upgrade tý jedný SPV100 na SPV100P, to asi nebude problém, co? Totoť můj vzor: http://www.aldax.cz/index.php?tab=4& … ondrach100 smile

Re: Pomoc s Aldaxem

imho na SPV100 dual mono neoceníš (presluchy na 100W nie sú to isté ako na 250W). jedno 250W trafo je ,,tvrdšie" a lacnejšie a dodá viac energie ak sa jeden kanál vybudí viacej, ako keď sa použijú dve 150W trafá(i keď tu bude rozdiel malý).

Web

Re: Pomoc s Aldaxem

Není to ani zdaleka pravda, Redy.

Web

Re: Pomoc s Aldaxem

no, uchometricky som nezaznamenal presluchy, ak tam budú niekde, čo ja viem, na úrovni 90dB, jak sa to jednak doma a dvak pri cca 100W konci pozná? ako dáke ultimátne riešenie, tam by to zmysel malo, prípadne ak má niekto vzniknuté zemné slučky...
mám tam pripojených 5 vstupov(TV,PC,CD,DVD,Radio...), preamp, žiadne zemnenie do centrálneho bodu, a nebrumí mi nič, jedine som sa musel pohrať so zemou od PC, lebo to brumelo pri vypnutom PC. Jo, a trochu mi blbli tie PSH na vstupe, ako keby to mávalo zlý ,,kontakt" na ground konektore, potom to tak rôzne brumí, som to musel na oboch kanáloch natvrdo pripájkovať (ale je možné, že som zle zrobil samotný protikus). čož by ani vo finálnej krabici nevadilo.

Web

Re: Pomoc s Aldaxem

To Nepér:trochu lepší koncepce(než tebou uvedený vzor) je tato:

http://leteckaposta.cz/752061354

Příspěvky [281 až 285 z 285]

  Stránky: ««« 1 ... 13 14 15

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Pomoc s Aldaxem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£