Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Komorní objednávka z PartsExpress

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil MaBat 2. 9. 2008 7:38)

Téma: Komorní objednávka z PartsExpress

Pokud budu objednávat Neo3/Neo8, přidá se někdo? Ideálně pár lidí, kteří vezmou to samé, resp. nějaké lehčí věci.

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

http://www.audax-speaker.de/content.php … odukte.php
Tady si je objednej. Z PE se nedoplatíš za dopravu.

Web

(upravil MaBat 2. 9. 2008 8:11)

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

69 EUR vs. 44 USD / ks??

Musel bych to spocitat, na prvni pohled se mi nezda, ze by to vyslo lip. Kolik chteji za dopravu z PE,  $115?
Kazdopadne dik za tip, hledal jsem to a nenasel.

(upravil pistole 2. 9. 2008 8:16)

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

zapomeň na 44USD co pošta a dph a clo musíš to vynásobit 1,23x takže máš z 44 najednou 55 a to clo a dph se počítá i z dopravnýho !
a jsi na evropský ceně. Pokud nemáš někoho kdo ti to přiveze z ameru je to o ničem...
u neo 8 je to ještě míň příznivý.
to se dá koupit za 79 EUR vs 63USD čistá cena..*1,23 máš 78USD a zase bez dopravy atd...

V PE jsou neochotný lenoši takže posílají jenom fedexem nebo UPS teď nevím co přesně, schválně se mrkni na cenu dopravy do z US CZ !

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

Takový hrubý odhad dostaneš tady: http://www.bmm-electronics.com/alg.asp?pagina=75
Ale prosím napiš pak konkrétně kolik za dopravu v PE chtějí, přesně to už nevím, co se pamatuju když sem zjišťoval, tak byli prostě neúnosně drazí.

Web

(upravil MaBat 2. 9. 2008 10:32)

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

No rikam, ze bych to musel spocitat. Je mozny, ze to vyjde nastejno. Muselo by se samo sejit par lidi.
Myslim, ze chteli neco pres $100, zkousel jsem tu objednavku projit az tam.

Pro zajimavost, konecna cena/ks Neo3, podle poctu zucastnenych lidi, pokud kazdy vezme dva (neni v tom pripadna posta po CR/SR):

http://img300.imageshack.us/img300/9470/neo3ix1.th.png

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

Neo3 bych časem bral, výhledově čtvrtrok, určo po MS.
BTW není náhodou B&G německý výrobce? To by se pak přece muselo dát sehnat levnějš někde u zdroje...

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

BG jsou bohužel američani.Pokud by se ale časem někde objednávalo, tak bych do toho taky asi šel.

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

BG je velmi solidni firm, ale primo se s nimi nedomluvite. sice ko jedna z mala firem reaguji na maily, ale jakmile dojde na primou objednavku, odkazou vas na PE. jinak bejt vama pockam na konec roku, kdy by meli mit i Neo10

(upravil Crashpc 2. 9. 2008 14:15)

Re: Komorní objednávka z PartsExpress

MaBat: jdeš mi na ránu. vzal bych tam 3-5x Dayton WT3 měřák podle toho zda by hodili nějakou slevu. rozdělení pošty + někdo kdo to proclí je to nejúžasnější co mě mohlo potkat big_smile respektive pokud by ho někdo bral semnou, tak míň, ale aby se jich tak pět na reálnou možnost slevy koupilo...

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Komorní objednávka z PartsExpress

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£