(upravil Sendy 28. 8. 2008 10:35)

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Ale jistě, u voskovaného nebo asfaltovaného trafa to takhle jde. Ale u vakuově impregnovaného dobrým
lakem nelze. Za horka někdy, jenže to taky často končí zničením kostry.


AAA, ty tvoje přízpěvki, ty jseš dyslektik, dysgramatik, nebo ti jenom někdo provedl lobotomii ?

Web

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Federmann napsal:
Dingo napsal:

Mě stačí jak byl Federman-tatrman chytrej u toho transformátoru yikes to mi úplně stačilo a jestli takový člověk učí na škole, tak budiž nám svět milostiv.

Typický ANONYMNÍ účastník tohoto fóra, k tématu ani čárku, vůbec ani netuší o čem je řeč, jen si přišel zanadával, poplival a pošpinil a cítí se jako velkej GEROJ!!!

OPRAVDU PĚKNÉ SPOLEČENSTVÍ

Na rozdíl od tebe aspoň vím jak vypadá transformátor a neplácal bych tady takový bludy jako ty wink

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Jo Sendy jezdíš na motorce???........Jestli ne, tak je to škoda.....alespoň by mohlo bejt o jednoho BLBA míň.

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

AAA ty máš 15? big_smile

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Ty jseš vážně jenom AAAchudáček, raději zatlač beďary a vem si nějakou knihu, začni Pravopysem pro dementňy nekramoti.

Web

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Hoši hoši, to chce klid, zanechte řevnivostí…

Dingo, Bohuš ti rozborku impregnovaného transformátoru popsal tentokrát polopatě. Mám s tím zkušenosti. U nás v MEZ jsme impregnovali všechny trafa do svářeček, tak vím o čem je řeč. Nevím kolikrát jsem rezebíral dubnická trafa pro převinutí, která jsme používali u rotačních svářeček, šlo to mizerně s poškozením prvních dvou plechů, ale šlo.

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Rád bych se tady s váma navzájem urážel, ale na rozdíl od vás, mám i jiný zájmy.

Sendy: už ta tvoje dementní přezdívka......Posílač...ne spíš Posír...č, ty si dávej anglické přezdívky a pak tady kontroluj českej pravopis....no sám uznáš že většího samosera másla na hlavě jsi jistě neviděl ty češtine. Je zajímavý že právě tyhle největší kurevníci jazyka českého...zkratky a hlavně libování si v anglických pojmenováních maj největší kecy na pravopis....viz Sendy....jdi se posrat...nebo vlastně poslat. SEND SENT SENT, mohl by jsis dát ještě další infantilní přezdívky jako třeba: Sendy Dyodyč Tranzistor, či Sendy SinclairProdance Vlezdoprdelovič Podržtaška.....aj. Rusky by to alespoň znělo MORE krasívyj.

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Fedrmanne, takhle se rozebiraji trandaky celkem normalne, prvni E vetsinou obetujes. Na to snad prijde kazdej trochu manualne zrucnej.
Ale protoze tam zustanou zbytky laku a izolace mezi plechy se vetsinou taky poskodi, tak jsi rad ze tam ty ostatni plechy nacpes zpatky, nicmene to rado bruci a vice hreje, protoze jsou tam mezi poskrabanymi plechy zkraty.
Takze, kdyz me v HP voltmeru shori trandak, protoze tam nejakej blb nechal pojistku na 120V, kdyz to prepinal na 240V, tak me nic jinyho nezbyde, protoze do te diry v zadnim panelu zadny jiny trafo s trojim stinenim nenacpu. Musim si ho previnout. Ale ani nahodou me nenapadne takhle laicky a diletantsky upravovat lakem impregnovany trafo z Dubnice, jelikoz daleko rychleji a lepe si navinu novy.

Re: TDA7295 pri 80.5 V ( +- 40.25 V )

Co to ma jako bejt?

To se tu budete navazet do prezdivek? No to uz si ale fakt delate srandu, ze jo?

END