Téma: Ban pro Federmanna

Napište sem vaše názory. Podle mě šíří bludy a naprosté demagogie. Pro ochranu zdraví lidí, zejména kardiaků, tady na fóru bych ho nejradši viděl zabanovanýho, ať si káže u sebe v chlívku. Přeci ho nenecháme tady blbnout mladý kluky, ještě se těch jeho bludů někdo chytne a bude zle.
Zase na druhou stranu píše slušně, to i já jsem už sprostej, když mu nadávám, pač na fakta stejně nereaguje. Pak to akorát vede na flame a užírání času zbytečnejma reakcema na ty jeho zacyklenosti. Já taky nikomu necpu věci kolem reproňů a zesáků, když o tom vim hovno.

Re: Ban pro Federmanna

To tu nešíří jen federman.

Re: Ban pro Federmanna

Já jsem proti:
to že ho ostatní nedokážou ignorovat je jejich problém, zákázat někoho s kým nesouhlasím nebo si o něm myslím, že je vůl nic neřeší.
Nápadně to připomíná něco kam se už nikdy nechcem vracet neb nám tam bylo mizerně wink

Re: Ban pro Federmanna

Jak jste si už určitě všimli, o zesilovačích toho příliš nevím (VELMI slušně řečeno) ale i tak mě velice často příspěvky pana Federmanna nadzvedávají ze židle-naposledy co se rozebírání trafa týče. Hodně podobné trafo (ale nižšího výkonu) mám doma a můžu potvrdit, že bez mechanického poškození (přinejmenším) obalu trafa není možné se dostat k závitům. Antonio, ban bych mu nadával, spíš bych se o něm zmínil na úvodní stránce Audiowebu. smile

Re: Ban pro Federmanna

Dobry napad big_smile

POZOR! POZOR! Federmann na blízku!

Web

Re: Ban pro Federmanna

shot mohl letět za jednu neshodu, a federman tu může pičovat jo?

Re: Ban pro Federmanna

Do zesu Antonio nechodi. smile

Re: Ban pro Federmanna

Podobnému expertovi na jiném fóru doplnili "hodnost" na méně lichotivé označení než je "uživatel", napsáno výraznou barvou (varování pro ostatní uživatele-neznalé) a nechali ho zatím žít.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Antonio si stojí uplně na všem na čem snad může.

Re: Ban pro Federmanna

som za zavedenie hodnosti s výrazným označením v prípade federmanna smile akože varovanie smile ale je to na antoniovi

Web

Re: Ban pro Federmanna

...aspoň tak.

Re: Ban pro Federmanna

Crashpc: Vytkni mi všechno co máš na srdci, ale ať se neopakuješ, protože hota jsem už řešil nedávno jinde.

Nevím co dělá Feda, ale rozhodně se nerozlízá po fóru a drží se svých témat.

Re: Ban pro Federmanna

Ban si zaslouží jenom uživatelé co jejich neslušnost překračuje únosnou mez (cca 1,5 sinclaira), dále ti co spamují , zneužívají fórum a jinak porušují pravidla. Federmann nic takového nedělá - líbí se mi sendyho návrh.
něco jako že " i z nabíječky mobilu udělá elektrický křeslo"

Re: Ban pro Federmanna

Banovat lidi jen proto, že má jiný názor?

Web

Re: Ban pro Federmanna

Nejde o odlišný názor, ale o vyslovené lhaní a nesmysly. Informační hodnota a hodnověrnost fóra tím klesá.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Každý "normální" člověk, který si chce např. stavět zesilovač musí o tom něco vědět. Takže by neměl brát jeho "lhaní a nesmysly" vážně. Aspoň já bych to tak udělal.

Web

Re: Ban pro Federmanna

Ne každý je odborník na vše (až na výjimky, žejo smile). A jak by se ti líbilo, kdybys hledal radu na chemickém fóru, čím čistit podlahu politou inkoustem, a tam by ti nějaký postiženec začal vyprávět o atramentu, anilínu, alnagonu a nakonec doporučil vysypat na podlahu půl kila kyanidu draselného a přelít kyselinou sírovou ? mad

Web

Re: Ban pro Federmanna

Ano, ne každý je odborník, ale pako taky každý není. Pokud vidím, že je v theadru diskuze a 10 lidí nesouhlasí s jedním tak je jasné, že ten jeden "možná" nemá pravdu.
OT: včera jsem rozlil červené víno na bílý koberec big_smile

Web

Re: Ban pro Federmanna

Jenže kdo takovýhle má pořád hlídat, reagovat na takovýhle nesmysly zabírá děsnýho času. Nechat to bez reakce se taky nedá, pač by to vyznělo jako že je to pravda...

Re: Ban pro Federmanna

Dělejte jak myslíte wink

Web