Téma: QSA 650 - most

Lze provozovat tento zesilovač v můstku do 4 ohmu? Vim že zasáhnou ochrany, zajímá mě jestli to nezničím.

Re: QSA 650 - most

Neodporúčam. Zničíš to...

Web

Re: QSA 650 - most

Nezničiš lebo ochrany zasiahnu ale jednoznačne mu to nerobi dobre a kedze mam nizsi model tejto znacky poviem tolko ze na 4ohmoch ti to da tak stvrtinu maximalne tretinu vykonu kym zasiahnu ochrany oproti vykonu do 8ohmov

Re: QSA 650 - most

Běžte s těma sračkama do řiti smile

Web

Re: QSA 650 - most

Na nete sa potuluje krasny clanok o spolahlivosti ochran u QSA. Zadrety ventilator - 2x konce v prdeli + upečené repro

Web

Re: QSA 650 - most

KURVA #4 !!!

Web

Re: QSA 650 - most

šak je treba s niečim začať... ja sa dam asi najbližšie na DPA222 predtym na TVM a party my stačilo QSA...

Re: QSA 650 - most

tusim sme ti narobili dobre chute ze? big_smile

Re: QSA 650 - most

ano, fakt to vychadza cenovo dobre vzhladom na kvalitu aku to zahra aspon co som cital...

(upravil sinclair 16. 8. 2008 10:12)

Re: QSA 650 - most

Běžte už s těmi QSAčky, PA soundy, RH soundy a podobnýma sračkama do prdele! Ještě tu schází nějakej T-amp, něco Sekaku, nějaký Behringer, Drekson, Fidek, Omnitronic, MekFuj, Raveland a bude to kompletní...jo ještě jsem zapomněl na American sound a US Blaster...

Web

Re: QSA 650 - most

Zapoměl si SoundKing smile

Re: QSA 650 - most

A co Hollywood ? Taková trefa už podle jména lol

Web

Re: QSA 650 - most

Sinclair

Behringer  ujde mam od neho njake veci doma

Web

Re: QSA 650 - most

Ujde, pretože ty máš doma veci od B??? Neviem, mal som česť (resp. skor smolu) hrať na mixe behringer a díky...

Web

Re: QSA 650 - most

#13 neujde

Re: QSA 650 - most

mixy od behringeru sračky.Behringer možná tak na začátek ale postupně to chce určitě vyměnovat

Re: QSA 650 - most

fakt najhoršie čo kedy spravili boli DJM-626 tam odchadzaju šable po polroku big_smile a uplna nadhera je DJM-700 ... tzv. napodobenina pioneer 600-ky big_smile

Re: QSA 650 - most

mne na DJM 626 všetko krasne funguje už 2,5 roka

Re: QSA 650 - most

Jestli si na něm za toho 2,5 roku dělal 2x tak se nedivím.. wink

Re: QSA 650 - most

no tak asi nie....
mam ho stale koždodenne zapojeny, je stalou sučasťou mojej audio zostavy doma a občas ho berem na akcie...