Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

(upravil check 21. 8. 2008 9:44)

Téma: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

Elektronice nerozumím, takže bych potřeboval někoho, kdo se orientuje v segmentu, jak hotových tak stavebnicových řešení, aby mi poradil. Sháním něco do deseti tisíc, stáří nevadí, klidně sehnatelnou stavebnici (ale nutně s ochranami a nejlíp i zdrojem), jde mi o malé zkreslení správného profilu, rychlou konstrukci hrající dobře vejšky. Výkonově mi 50W do 8ohmů stačí, konec, předek být nemusí.
Díky za rady.
Sypu si popel nahlavu, že sem nevzal DPA222.

Web

(upravil pistole 21. 8. 2008 10:19)

Re: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

postav si tu mojí úpravu symysymu kyselimovi přebývají desky tak se s ním domluv
a moižná ti prodá již hotovej kus do desítky se asi vejdeš ...... smile

Re: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

Pistole, díky. Pokusím se ho chytit, ale Kyselym těďka lítá někde po všech čertech. Rád bych s tebou o tom prohodil pár slov, ale skrejváš svoje kontakty, tak to budu respektovat.

Web

Re: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

check kdyžtak mrkni na poweramp.eu a zeptej se co se chystá v sekci stereoampy. Myslím že by to mohlo hrát dobře.

Re: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

nebo kouknout po LYNXu...   Ale pistolkův Symouš to jistí, má to celkem dobrý smile Kdybych nesrovnával s DPA, tak to má dost dobrý, že smile

(upravil pistole 22. 8. 2008 9:11)

Re: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

řekněme to tak, že to hraje "podobně" i když trochu jinak. Kdybych tehdy chtěl aby to hrálo jako dépéáčko tak budu rozvádět topologii dépéáčka. Ale chtěl jsem něco jiného tak je to jiné.
byl to jenom zkušební prototyp a tak jsou tam na desce neobsazené pozice sledovačů (nedoporučuji osazovat) ukázalo se, že bez nich se to chová líp.
Deska je dvoustrana bez prokovů - od Kohouta pokud tam nebudeš cpát vysoký napětí tak to bude bez problémů fachat i s toshibama (2páry)

Jinak kyselimovi jsem poslal zprávu ať se ti ozve... ale je ofline.
Já se držím stranou ryze z časových důvodů.... nedá se nic dělat.

(upravil check 23. 8. 2008 13:49)

Re: Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

Pistole a ty dva zelenáče, co má David, bys nepustil smile? To bych měl asi vyřešeno zesilování doživotně.
Ta upravená verze all-in-one je pomalejší nebo horší, oproti verzi se separátním zdrojem s ochranou?

Pistole napsal:

Deska je dvoustrana bez prokovů - od Kohouta pokud tam nebudeš cpát vysoký napětí tak to bude bez problémů fachat i s toshibama (2páry)

Mám chápat, že se ta verze allinone se dá postavit rychlejší, s menším výkonem?

edit: Kyselim mi to pošle.

Web

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Poraďte/dohoďte dobrý, rychlejší zesilovač/stavebnici

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£