Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

Zjišťoval jsem Xdamage smile Odborným odhadem dobrých 18-20mm p-p a stačily na to 2W páry smile

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

takže mozna jsem se už rozhod.. asi bych si vyhledově vzal to selenium..  Jak je to teda pánové s tim subsonicem? jaká je cca hranice výkonu který do něj může prijít a cívka nenarazí? mam totiž doma jeste 1 sony zesiloovač s cca vykonem 50 w. Jinak tu deltu 15 lf sem honil normalne na tech 200 w a nic se ji nestalo a to ma jeste selenium vetší výchylku nez delta..

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

záleží na parametrech bedny ale podle simulací to na odjebnutí stačí (vzhledem k tomu že tm jsou ještě silnější špičky)

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

no.. parametry..  200 litrova bedna s dvouma BR d=10 cm l=11cm..  mam zato cca 35 Hz.. je to asi teda moc no, ale delta v tom šlapala celkem pěkně< na doma doost pěkně:)> ..

Popřípadě , stačil by sub junior od aldaxu < subsonic 20 Hz 18 dB/okt > ?

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

Samozřejmě,že by subjunior stačil smile,po dohodě, ti v Aldaxu nastaví subsonický filtr jak budeš chtít......ale 200l je na Deltu15lf zbytečně moc.........

Web

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

150 l maximálně, taky mám zkušenosti s velkýma bednama smile

Web

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

120l +-10l Zkušenosti s velkejma bednama mám taky smile smile

Re: Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

subsonic bych hodil na 30Hz, kdybys ho mel na 20Hz tak to je dost na hrane a bude to mit zbytecne velkou vychylku

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Selenium 15PW5 nebo eminence Kappa 15LF?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£