Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 6)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Jaky subwoofer vybrat?

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

RSS

Příspěvky [101 až 110 z 110]

Re: Jaky subwoofer vybrat?

http://uk.youtube.com/watch?v=cu7AySaJ9 … re=related lepší. Ale sousedi jí neradi, ani nevím proč.

(upravil Thales 12. 8. 2008 23:56)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Když jsem se mrknul na ten link tady tak jsem si vzpoměl jak mě kámoš jednou pozval na nějakou akcio kde s klukama zvučili. tak jsem tam přišel a před začátjkem akce jsem si tam něco přes půl hodiny hrál s tím aby jim to hrálo vzhledem k té hrůze vyrovnaně, jakš-takš rovně a vůbec. Byla to docela piplačka s ekvalizérem, s přenastavením aktivních výhybek atd. Když jsem byl hotov tak na tom pistili tohle a po čtvrt hoď ce si ten ekvalizer stejně nastavili jak chtěli. To jest basy pyčo. Docela mě to nasralo protože pak jsem si celé to hraní s tím mohl ušetřit.

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Tak to potom nas*re   xDDD
Ale good song a to ze to sousedi nenavidí si nic nedelej....u me je to to samy..xDDD

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Vždycky, když se na foru objeví nějaký thread o „subwooferech a mohutných basích“ a potom jak účastníci diskuze radí a řeší co a jak by bylo nejlepší….dívám se na věc vesměs skepticky a kladu si otázku, jestli jsou to muzikanti a zdalipak stáli někdy na pódiu?
Pokud se tady řeší jen ozvučení reprodukované hudby, disco, je mi to putna.=) U ozvučování živé kapely mi to lhostejné není.
Za roky co aktivně hraji jsem mě tu „čest“ i se zvukaři, hluchoní – nadšenci, kteří měli sice peníze na kvalitní aparát, avšak postrádali naprosto cit pro správné vyvážení a ozvučení hudebních nástrojů. Těžkou nemocí tohoto druhu zvukařů jsou převalené basy – konkrétně velkým bubnem - naprosto rozbíjející srozumitelnost kapely.

To jen tak na okraj…=)
…jo to když zvučí staří borci, bývalí muzikanti, to je jiný šálek kávy  smile

(upravil THE-END 12. 8. 2008 14:16)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Ak by si vedel tak si môžeš poskladať stavebnicu zosilovača SPV 100,ak nie tak si objednaj aj poskladanie toho zosilovača priamo na aldax.cz.Budeš k tomu potrebovať trafo 2x30V+2X15V+24Vmin.200W a Sub Junior,prip. Senior.To všetko môžeš objednať na tej stránke.A krabicu môžeš kúpiť inde.

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Neni to spatny a stavebnice xD to sem jeste nevidel...ale to je dalsí tisicovka....na to nemam,to jedine pozdej...

Web

(upravil drd 14. 8. 2008 13:40)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Betaron: Taky hraji a dle mých zkušeností máš naprostou pravdu.
Taky mám menší zážitek. Jednou jsme hráli na soutěži a samozřejmě byla reprodukce posraná zvukařem, který přehulil subwoofer tak, že všem při nevelkém záběru basisty rezonovala hruď. Samozřejmě jsem ho žádal, aby to stáhl, ale řekl mi, že si basista nestěžoval, je to tedy v pořádku. Prostě síla, ale co se dá dělat.
Sorry za OT, ale nějak mi to nedalo.

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Tak môžeš kúpiť aj lacnejšie z ezk.cz

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Jeste jsem se chtel zeptat, jak poznám ze je to zesilovač pro subwoofer a ne pro satelity?

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Nevím jestli je to s tím stavěním zesilovače dobrý nápad...

Příspěvky [101 až 110 z 110]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Jaky subwoofer vybrat?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£