Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 6)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Jaky subwoofer vybrat?

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [81 až 100 z 110]

Re: Jaky subwoofer vybrat?

No právě, začínáš  a už se ženeš někam do neznáma... To jako chceš vážně poslouchat jen sub...?

Re: Jaky subwoofer vybrat?

No co jsem říkal! A vy pořád kecáte kraviny okolo a celou dobu vám to nedocházelo, achjo. Kdyby jste radši lépe četli a zamysleli jste se nad tím!

Sorry kluci, ale musel jsem to tak napsat.

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Jasne ze chci poslouchat jenom sub,ale nekdy to bez satelitu nejde (jak jsem rikal,treba filmy,atd...)
Ale nevím cim by to melo bejt pro me neznamy,casem si zvykne kazdej wink

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

A co posloucháš za hudbu?

Re: Jaky subwoofer vybrat?

viz #43

(upravil Starter 4. 8. 2008 13:44)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Bože, tak od něj ruce pryč. Jen subwoofer, to sem ještě nežral.

(upravil DJ-Smith 6. 8. 2008 18:52)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Co je na Subáku spatnyho?....nechapu....

BTW: muze mi nekdo navrhnout neakej zesik kterej by sel k tomu repraku? (ale jako subwoofer)

Web

(upravil danda 6. 8. 2008 19:42)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

HUDBU???????! TUC TUC TUC...???? To není Ferdo HUDBA...Zase je výhoda, že stačí akorát pořádnej rachot z podivných basovek a NÁCTILETÝ "znalec" je spokojen. Na co se zatěžovat dobře reprodukovanýma středama, kde je drtivé množství HUDEBNÍ informace a kde je ucho nejkritičtější? Na co se trápit s nezkreslenýma výškama které HRAJOU A KVALITNĚ a neřežou uši? .. Jsme tu ale blbci..
Edit: Ale zase Ferda ušetří- postaví akorát subbas a bude spokojen. Sousedi ale míň..

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Tak kazdej ma svuj styl.....me se to líbí....

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

smile to je sranda.

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Ne to je f prdely. Nevýš co je tekno nevíš co je život vole.

Re: Jaky subwoofer vybrat?

TO JE MOC!
dj smith: to nepotředuješ mít ani moc muziky stačí ti jenom jedno cd bez středů a výšek ti to bude hrát všechno stejně i nějaký diskárny ti postačí když je pustíš trochu zrychleně lol

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Třeba mu to časem dojde. Taky jsem měl kamaráda, který usiloval jen o BBAASSYY a bylo mu jedno cokoliv okolo... I když nebyl tak radikální jako Smith... Já jsem psal, že ani neví co chce...

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Tak se casem dokoupej jeste nejaky repraky co hrajou stredy a vysky a je to vyreseny....uz me Geniusy nebavej.....
BTW: Nevite teda nekdo jaky zesilovac vybrat?

Web

(upravil nv43 7. 8. 2008 18:52)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

no asi nějakou stavebnici nebo už hotovej modul. PA zesilovač na tebe bude asi moc drahej podle toho co píšeš

edit: myslím že tyhle by ti měli stačit lol http://www.repromania.net/tesla/tesla-r … 054-04.jpg k tomu nejakej bazarovej zes. a do 3 tisíc si myslím že se vlezeš

(upravil DJ-Smith 8. 8. 2008 12:37)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

To je jedno ze by byl drahej,ja ted stejne nemam ani na levnej,casem koupim....
Jinak to asy nebude delat takovy bassy co PA ?

// ja sem hodim ratsi co posloucham  http://www.youtube.com/watch?v=MdK4LuSs94g  jojo Mat Weasel......

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

big_smile:D:D to neni hudba

Web

Re: Jaky subwoofer vybrat?

To po 0:30 už začíná bejt zajímavý. spíš by mě zajímalo čim dělá tak "kreativní beaty". Něco takového poslouchám, ale musí to mít větší hlavu a patu a ne že si do toho takhle poměrně neurčitě brnká. ale na to opravdu stačí jen basák a to nejhorší piezo big_smile

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Jo Weasela mám rád. Happy Hardcore!!! Některý skladby jsou vážně zajímavý.

(upravil DJ-Smith 8. 8. 2008 14:52)

Re: Jaky subwoofer vybrat?

Crashpc : Jestly myslis tema "kreativníma beatama" tohle tak tady to je skoro celej song....
http://www.4shared.com/file/57253907/da … oTEKK.html
TEKKNO 4EVA   xDDD

Web

Příspěvky [81 až 100 z 110]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Jaky subwoofer vybrat?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£