Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

já si myslím že ta spodní stěna je stojan smile jinak bedny super moc se mi líbí

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

je to mooc hezký

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

Moc pěkné bedniska wink hodnotím za 1 wink
Jinak dodaz k té televizi, měl jsem za to, že se klasická/crt telka, dělá jen ve formátu 4:3, ale tahle vypadá na 16:9, hm?

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

CRT se delaji i 16:9

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

CRT se vyráběly i se vstupem HDMI .... Jinak moc hezká práce !

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

Pěkné, pěkné. Hodnocení 8/10. Malý bedýnky s velkým smile zvukem. Takový já rád. Zjímalo by mě srovnání G17 vs. hliník ve stejným rozměru, co je schopný jít níž. Opravdu mile mě překvapila L15ka, 50 Hz pro ni není problém (pokles nemám přesně změřen, tzv. uchometricky) + jako bonus má opravu slušnou výchylku na 5".

Web

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

designově hezké! jakésik bodování porát smile prosttě je to jednička no taky toužím po něčem takovém.. sloupy jsou hodně velké kombajny i když zase se 3p. lepší přednes ale přecejnom tohle s nějakým vhodným subwooferem musí taky být parádička.

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

Jen dodatek,kámoš má tyhle seasí kevlary podle bessie udělaný,a dle mýho ucha to basy prostě neumí.

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

Já jsem taky neřekl, že to je nějakej zázrak na basech. Bessie to měla tušim v 15ti litrech, já to mam v 9ti. Nic moc basy jsem od toho nechtěl

Web

Re: mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

Slyšel jsem viděl jsem naživo a dobrý ... jedinný co bych změnil, pokud bych byl hodně přísnej, je vejškáč (ten neodym nedosahuje na tu G17 kvalitativně) a trošku poupravit vyhýbku (topologii a kompenzace = jak jsem se o tom spolu bavili na stmeláči) přehrálo to s přehledem zapha, takže jinak dobrá práce

Jinak G17REX/P vs L17REX/P pokud bude bedna navržená dobře a nezprasená vyhýbka,tak jednoznačně bude "dole" dominovat to géčko v subjektivním množství a schopnosti jít jakoby dolů... v přesnosti a čitelnosti bude lepší L17REX/P

Jinak k tomu spodku...v besii trošku pozapomněli na bafflestep = jsou tam 1mH cívečky před basákem proto to na ucho nehraje spodek... ale sfázování maj všechny besie stavebky na 1, o tom žádná..... u novějších G18RNX/P vs L18RNX/P ten rozdíl nebude tak markantní...

Jinak zajímavost celkově byly starší řady lepší o něco než ty novější ... pokud by někoho zajímalo srovnání tak 17 porazí 18 21 porazí 22.. Jen 12 a 15 se jim povedly líp ty novější oproti 11 a 14.. smile

Není co dodávat...

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » mirulu (Seas G17REX/P a 27TFFNC/G)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£