Re: Ban pro Kudríka

Tak tohle se hned tak nevidí, takovéhle EGO má vážně málokdo ... Ze začátku mi to přišlo směšný, ale na druhou stranu je ten člověk chudák - žije ve svém světě a neví o tom a co hůř, zřejmě tomu co říká sám i věří..... Kdyby neurážel a nevyhrožoval ostatním (sice jen hubou plnou kecú) a mlel si svoje hovadiny, tak je to jen svoboda názoru (i když stupidního), ale tenhle člověk sprostě uráží a ponižuje ostatní členy, takže by rozhodně zasloužil BAN.

Re: Ban pro Kudríka

Jedine mu dat kladivom po PIpine, potom ho to mozno prejde.

Re: Ban pro Kudríka

Nechte ho, za chvíli ho to přestane bavit.

Re: Ban pro Kudríka

MEGAKOKOT být a nebo mít, to je kurva rozdíl lol Člověk, co prodává reprosoustavy s TVM za čtvrt míče pravděpodobně tohle fórum k ničemu nepotřebuje. Ale sebevědomí teda má, to zase jo yikes

Re: Ban pro Kudríka

Ja si taky rikam, ze takeho tu neni treba. Prd poradi, jen vyhrozuje a pritom je to ubohy clovek. Kdyz po 18 letech prisel na to ze nejlepsi repro je 188, myslim ze nic jineho ani neslysel. A amici jsou voli, kteri TVM kupuji za 1/4Mega. No asi si mysli ze tonenicina, ale exotika od lidi kde budou mit radar a proto to berou.

Web

Re: Ban pro Kudríka

Jo, ty davy Američanů, co míří do Košic za nákupem mne dneska ráno povalily, jen jsem vylezl před dům lol

Web

Re: Ban pro Kudríka

Jestli tím nemyslel česko-americkou firmu Voba,ta používá TVM,ale upravené a s originálem to už má asi málo společného.

Re: Ban pro Kudríka

Jak sem viděl ty jeho konstrukce (v jedné bedně 30 meničů) tak možná mu tvm dělá spěciáalně upravené 188ky big_smile Protože ten jich snad už musel nakoupit stovky big_smile

Re: Ban pro Kudríka

Ale kdo mu to kupuje, to nepochopím...

Re: Ban pro Kudríka

Voba nani žádnej hájend, je to taky sračka...

(upravil iMartin 26. 7. 2008 15:33)

Re: Ban pro Kudríka

Třeba to je mluvčí Chucka Norrise lol
Ten by si možná rozuměl s Federmanem.

Re: Ban pro Kudríka

Ja si myslím, že je ban v tomto prňipade na mieste. Človek, ktorý má toľko práce a ešte stíha vynadať polovičke stáleho osadenstva fóra, sem vôbec nepatrí.
V jeho príspevkoch som videl iba chválu ale žiadny skutok. Niekoľkokrát sa vyhrážal, zlomil krk cez internet. Má ísť fórum touto cestou?
Účastnici fóra by si mali vážiť stálych členov, ktorý sú pre fórum prínosom a nie ľudí, ktorí sa zaregistrujú a sú najchytrejší, najlepší, najœikovnejší a všetci ostatní sú iba kokoti a čuráci. Takýto ľudia tu nemajú čo robiť. Títo ľudia majú silnú moc zničiť každé fórum. Pre mňa je jeden normálny člen viac ako 20 takých ako tento človek.

burn him!

Re: Ban pro Kudríka

Číst příspěvky p.Kudrika je zábava. No, jestli žije v matrixu tak má možná pravdu big_smile  Ale nadávky a urážky být ním bych si odpustil. Ban bych mu já nedal.

Web

Re: Ban pro Kudríka

Já taky ne. Ono totiž takový mrdky (ty jeho výtvory) se můžou docela nenáročné skupině poslouchačů líbit a  to hodně. Ale i tak to přehraje ty sráče ze supermarketů.

V dnešním světě to tak prostě je.

Web

Re: Ban pro Kudríka

Bleku... Mě jde spíš o něco jako toto:

Ste pyčy zabyju vas debilove a diš  envyte jak se to děla tak si najděte na guglu VisualAcoustics tak se to děla biste u mě uš davno bili gdibyste nebyly blbi a měly na to prachy!!!

Re: Ban pro Kudríka

Právě, že ty nadávky tady prostě nepatří ...

Web

(upravil bubuxin 29. 7. 2008 7:44)

Re: Ban pro Kudríka

Zvláštny chalanisko. Na jednej strane všetkých na fóre zhadzuje aký sú amatéry a na druhej sa s nimi baví. Tiež ma prekvapuje, že tie výtvory niekto kupuje. Aj keď mu neverím, že za deň stihne tri autá, stačí aby sme tam niečo predal. Pritom tu na fóre je pár jedincov, ktorý by ho schovali do vrecka. Ale nič nepredajú, lebo to nebude svietiť namodro a bude to hrať aj niečo iné ako tuc tuc.
A tiež nechápem svetových výrobcov reproduktorov, prečo používajú niečo iné ako TVM.

Re: Ban pro Kudríka

Třeba těmi 3000 instalací za 10 let myslel každý nainstalovaný šroubek, desku, drátek... Tomu bych i věřil. To pak není problém mít třeba 250 instalací na každé bedně lol

Re: Ban pro Kudríka

ja bych se ale strasne chtel sejit s nekym,kdo to za ctvrt mega koupil,videt takovyho blba by me vazne zahralo u srdce:o)

Re: Ban pro Kudríka

Našel jsem na netu pár fotek, některý jeho výtvory se opakujou, nezdá se mi že by toho moc vyplodil. Tak 2 auta a 3 hustobedny mono na stojanech.