Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

nazdar. u nas v bazare su tieto zosilnovace, kazdy za 5000sk. oplati sa niektory z nich za tu cenu? kenwood je 5 kanalovy AV receiver z DO a ten marantz je stereo zosik 2x50W. mate skusenosti? diky moc!

(upravil Starter 23. 7. 2008 17:58)

Re: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

Zdá se mi to předražené. Ten Marantz sem neviděl ale za stejné peníze se běžné prodávají vyšší modely.

(upravil StarLC20 23. 7. 2008 18:47)

Re: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

Marantz je už sám o sobě značka, a kvalitativně je taky jistě dobrej, osobní zkušenost ale nemám. Tenhle Kenwood je celkem dost vysokej model, rozhodně dobrej, ale ne nejlepší smile. Myslím, že umí SL16 System Control, což je dobrá vychytávka. Ostatně sem ještě neslyšel nikoho, kdo by si na Kenwoody (z těch co je používají)stěžoval. Já osobně teda Kenwood; mimo to SanKeny na koncích sou spolehlivý. Ta cena je, těžko říct - ten Kenwood novej stojí cca 8000čk.

Re: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

5.1 receiver za osmičku, to bude teda kvalitka...

Web

Re: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

...asi taková, jako krájená a balená Vysočina z TESCA.

Re: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

tiez sa mi to zda dost vela...a k tomu ten marantz bol pravdepodobne pouzivany na pa lebo je spolu s pa bednami. na aukru asi najdem lepsie stroje vsak?

(upravil StarLC20 23. 7. 2008 20:52)

Re: Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

Jak říkám, ta cena je...asi hodně, dají se sehnat lepší modely, to ano. Jinak tenhle res. rozhodně už NENÍ žhavá novinka, ve své době byl dražší. Není to žádná sláva, ale ani žádná úplná mrdka. Ne jak třeba Yamahy a jiný mrdky za stejnej peníz.
@little: meleš naprosto z cesty ty Vysočino z Tesca....měls to někdy rozdělaný, ty chytráku? aspoň jednoho Kenwooda?

Jinak na aukru zřejmě najdeš lepší, ale pravděpodobně starší stroje - to samozřejmě není na závadu.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Kenwood KRF- 5090D alebo Marantz PM -57

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£