Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Projekty PA » Age (subwoofer B&C 18PZB46)

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 47 z 47]

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Díky za rychlou odpověď, vyzkoušim to, snad to s tim směrováním nebude tak hrozný.
Crashi, moc sem to nepochopil jak si to myslel, na takovýhle 18" výrobci navrhujou cca 180 litrový bedny s lazením okolo 35Hz. Hraje to míň, ale hloubš než ten hornflex, nic jinýho bych v tom nehledal. Šlo by to i ve větší bedně s nižším lazením, s menším příkonem a citlivostí...toť vše

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

jde tu pouze o zatižitelnost. Pokud jde o SPL na diskotékách a jinejch PA aplikacích, je potřeba ladit trochu vejš, jinak reprák narazi na své mechanické limity dost hluboko pod svou zatižitelností.  Na jiný aplikace samozřejmě nižší ladění nevadí. taky mam 12" profíka podladěnýho a nikdy s nim nad 300-400W nepůjdu.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Age, koukal jsem do mauálu k tomu CX3400 a je tam psanej subsonickej filtr 25Hz se strmostí 12dB/oktávu. Neni to moc nízko a málo strmý na takovýhle basovky (laděný na 45Hz), zkoušel jsi to, jak je to s výchylkou?
Potřeboval bych nějakej levnej crossover, tak nevim, jestli má cenu připlácet za CX3400 s limiterem nebo koupit jen CX2310. Mám silnější zesíky než příkony repráků, tak by se mi ten limiter hodil, ale Hubert jednou naznačoval, že ten limiter u Behringera za moc nestojí. Nebo zase za nějakej čas koupit samostatně kompresor/limiter...

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

řekl bych že to je moc nízko.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Tu výhybku mám a je pravda že subsonic je tam pro moje použitní na prd. Kdyby tam soudruzi dali 40Hz/24dB tak je to rozhodně použitelnější.

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Osobně bych si tu vyhybku nekoupil.Mám ji jenom pujčenou do doby než koupím nějakou pořádnou.Limiter určitě není nějakej extra.
Jinak mám na zesíku zapnutej Filtr na 30hz

Re: Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Extra není, ale třeba jako ochrana před hluchými Dj´s funguje dobře.

Příspěvky [41 až 47 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Projekty PA » Age (subwoofer B&C 18PZB46)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£