Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Předzesilovač

Potřeboval bych postavit nějaký předzesilovač, něco úplně jednoducheho. Neco typu jeden tranzistor a hotove. Moc tomu nerozumim tak si to nedokazu navrhnout sam. Potreboval bych totiz kvanta techto predzesilovacu, tak aby to bylo co nejlevnejsi (5-10,-/ks) jak jsem jiz rekl, jde mo jen o to,aby ten signal sej jen jednim smerem a nemohl se po tom samem dratu vratit. bude to do mixu ve kterem jsem si chtel rozsirit groupy....diky za jakoukoli pomoc

Re: Předzesilovač

Napadá mne obyčejný sledovač . Jde o úroveň signálu na místě ,kde ho budeš odebírat. Pokud je dostatečná,tak by to mělo vyhovovat.

Web

Re: Předzesilovač

Jediné plnohodnotné řešení je výměna mixu za typ s požadovaným routingem. Takovýmhle bastlením se nedá nic řešit zvlášť v případě, že tomu moc nerozumíš.

Web

Re: Předzesilovač

elipsa: to jsem nejak nepochopil s tim sledovacem....to je nejaka soucastka? nebo nejaky nf obvod?....jinak diky za radu

Re: Předzesilovač

to je druh zapojenia aktívnej súčiastky smile

Web

Re: Předzesilovač

a nechtel by si mi to nejak vic popsat,pripadne nejake schema?

Re: Předzesilovač

Ne, to je totiž v prdeli, poslechni Leoše.

Re: Předzesilovač

lamo, schému na najjednoduchší emitorový sledovač nájde gugl za 0,013 sekundy, odporúčam easier cestu a počúvnuť sinclaira smile

Web

Re: Předzesilovač

http://cs.wikipedia.org/wiki/Zapojen%C3 … va%C4%8Dem

Ale prodrátovat tim mixpult, pokud to moc neumíš? Taky bych to nedělal.

Web

Re: Předzesilovač

tak muzu se o to apon pokusit....bud se zadari nebo ne

elipsa: diky,hodne si mi pomoh.....a dokazali by ste mi nekdo poradit nejaky ten operacni zesilovac,ktery by se hodil do takoveho mixu?

Re: Předzesilovač

vyser se na to a zkus to prodat, pak sehnat neco vhodnejsiho, timhle zpusobem to akorat posles do sberu...

Re: Předzesilovač

Není zač. Chybama se člověk také učí. Jinak je tu několik vláken o operačních zesilovačích . A docela by mne zajímalo jak to budeš dělat , tak jestli pošleš foto ,rád se mrknu. Ale ještě jednou si to rozmysli.

Web

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Předzesilovač

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£