Téma: Kdo mi stříkne plechy?

Mám tu plechy přes NEO3 a L15ky a potřebuju sehnat někoho kdo mi to kvlalitně nastříká na černo. Materiál je 2mm ocel (ne-nerez), která je opískovaná. Rád bych tedy malou vrstvu laku, aby se to celý neslilo, nechci komax.

Nevědděli byste o někom, kdy by to zvlád nepokurvit?

(upravil jik 9. 7. 2008 7:00)

Re: Kdo mi stříkne plechy?

Sice Ti neporadím, kdo by Ti to nastříkal dle Tvých požadavků, ale mám poznámku k tomu pískování: to pískování tak i tak  pravděpodobně ztratilo svůj význam, neboť čerstvě otryskaný a nepasivovaný povrch je lačný po vzdušné vlhkosti a už v tuto chvíli tam máš novou vrstvičku oxidu (a nemusí to být hned liška). Pokud se tryská broky (což pravděpodobně není Tvůj případ pro tak tenký plech), doba zpracovatelnosti povrchu je tuším do 8 hodin a nesmí být během této doby podkročen rosný bod (norma myslím předepisuje rezervu 3°C nad rosným bodem). Ty to máš sice tryskané pravděpodobně pískem, tam ten povrch bude jemnější, ale zásady tam platí stejné s tím rozdílem, že ta vrstva oxidů půjde lépe odstranit i jinou metodou než novým tryskáním. Ale to už je stejně věcí toho, kdo Ti to bude dělat. Byla to ode mě jen taková poznámka.

Re: Kdo mi stříkne plechy?

Bravo jiku ! Frank teď neví, sní či bdí.=D

Re: Kdo mi stříkne plechy?

Toto každá slušná obsluha tryskače ví a povrch pasivuje. Franku, zkus se poptat v autolakovně, ale černá se moc často nepoužívá.

Re: Kdo mi stříkne plechy?

Tak malou plochu uděláš bez problémů sprayem.

Re: Kdo mi stříkne plechy?

myslim ze karosarna to jisti. Franku opravdu dej to nejakemu karosari, ti delaji pekne, zadne snople.

Web