Téma: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Chlapi někde jsem zašantročil papír s tímto nastavením nemužete mi to někdo napsat nebo naskenovat,dík moc.

(upravil sinclair 1. 6. 2008 13:27)

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Výchozí poloha trimru klidového proudu /blíže k L-ku/ je vytočený zcela vlevo.
Dej si místo jedné pojistky mA-metr a při jmenovitém napájecím napětí a bez buzení tam nastav odběr trimrem na cca 80mA.
Je samozřejmě možné tam nastavit i víc, ale zesilovač pak jen v klidu víc topí, aniž by to zvukově něco přineslo.
Vstupní citlivost si nastav podle potřeby, citlivost zhruba 1,5V je při poloze drážky vstupního trimru na třičtvtě na tři.

Web

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Dík Sinclaire.

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Tak a kondík c9 je v háji s urvaným vrchem.

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

A proč?

Web

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Tak to bych sam rád věděl co sem posral,na stuďák to nikde nevypadá.Ale abych toho nezkur.. ještě víc tak to vezmu na oživení k Pibimu,a pak dám vědět.Ale i po připojení na trafo bez poistek se mi zdály dost teplé odpory R14,15 a 27 máš na něco podezření aniž bys mi nadal do koko..uuu

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Mám podezření akorát na to, že jsi slušně řečeno silně nepozornej. Ty stavebnice jsou tak blbuvzdorný, že při zastrkání a zapájení všech součástek na správný místo chodí na první šup a s ničím a nikdy nejsou potíže.

Web

Re: Nastavení klidového proudu a vstupní citlivosti u SPV 250P+

Tak zes fachčí jak má,ale na konkrétní chybu jsme s Pibim resp. on sám bo je fakt machr nepřišli,nejspíš to ale byl vlasový propoj nebo stuďák na některém z budících trandu,protože po výmeně bouchlého kondu a po přepájení budiču pro proměření zes ožil jak má.Tož tak.