Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Barvení membrány reproduktoru

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 25]

(upravil Lukas 17. 4. 2008 18:57)

Téma: Barvení membrány reproduktoru

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s natíráním membrány inkoustem za účelem hezčího vzhledu. Mám nějaký vybledlé repráky, ale naostro se mi to zkoušet nechce. Co si o tom myslíte? Tuším že už se to tady někdy řešilo, ale konkrétní vlákno jsem nenašel.Děkuji za každou reakci.

Re: Barvení membrány reproduktoru

Lukas
Neboj se toho,vezmi si molitanovou houbičku a normálně to natři,není na tom co skazit,opravdu.

Re: Barvení membrány reproduktoru

S trochou tuše a šikovnosti budeš mile překvapen. Dá se to nastříkat i natřít (stříkat z větší vzdálenosti, kvůli proudu vzduchu).

(upravil Lukas 18. 4. 2008 15:33)

Re: Barvení membrány reproduktoru

Díky za rady. Udělal jsem to houbičkou jak říkal dokken a výsledek vypadá dobře.

Re: Barvení membrány reproduktoru

co používáte na to barvení/stříkaní?

Web

Re: Barvení membrány reproduktoru

Černý inkoust do tiskárny.

Web

Re: Barvení membrány reproduktoru

to je ale docel drahé ne?

Web

Re: Barvení membrány reproduktoru

Ten inkoust do tiskárny, nemaže se to pak? Co já vím, když dělám do školy výkresy, tak vytisknutý části se mažou i týden po tisku. Tuš jak zaschne, tak se nerozmázne. Ale na membráně to může být jinak.

Re: Barvení membrány reproduktoru

ten inkoust nie je drahý smile refill kity sú lacné dnes

Web

(upravil Cripple 24. 4. 2008 22:58)

Re: Barvení membrány reproduktoru

Njalepsie je dať si nadávkovať farbu do fľašky. Ja tak kupujem ciernu do tlačiarne. 20ml ma stalo cca 120Sk. To bola ale farba do HP.

Lexmark farby vyjde omnoho lacnejsie.

Re: Barvení membrány reproduktoru

jak nadávkovat?

Web

Re: Barvení membrány reproduktoru

S tuší lze dosáhnout podstatně lepších výsledků než s inkoustem. Inkoust nebrat ale dělejte si to čím chcete.

Re: Barvení membrány reproduktoru

Mám v autě "pogumovaný" TVM a sluníčko jim dává zabrat. Tady se tuž těžko chytí, ale čím to začernit mě nenapadá...máte typ?

Re: Barvení membrány reproduktoru

No já čumim jak vůl,jak neskutečenou banalitu dokážete rozpitvat k takovejm píčovínám jako tuš z refill-kitů...TUŠ,OBYČ.TUŠ ! a doufám že už tohle tema je uzavřený a že se nenajde další šťoural experimentátor.

Re: Barvení membrány reproduktoru

Ta tuš se samozřejmě nenanáší na lak, ten lak se předtím musí sundat ředidlem. Pak si ho tam můžeš zase dát. Ale říkat laku pogumování...

Re: Barvení membrány reproduktoru

No tak pardon, ale 2-3 roky na slunci a jen težko to můžu nazvat lakem. Ředidlem na to ale chytat nebudu, to to raději nechám takhle nepěkný smile

Re: Barvení membrány reproduktoru

Když je máš lakovaný, tak není co řešit. Foukni to černým sprejem a je to.

Re: Barvení membrány reproduktoru

Tuhle jsem renovoval membrány ARN 738 stavební disperzí S2802; membrány pěkné, odolné, jako lakované, ale na gumovém závěsu nedrží. Dneska jsem objevil "Ochranný a barvicí přípravek na pneumatiky Ferdus Tyre Black", mohlo by to fungovat dobře na obojí.

Re: Barvení membrány reproduktoru

Tak Ferdus jsem si už před časem dal na gumy a pěkně prohlídnou. Na gumových závěsech to funguje výborně, konečná fáze po regumu. Jen je potřeba dát pozor na nasákavé nečerné membrány, ať to po okrajích nevypadá hnusně. Na fotce to není ono, v reálu ta guma vypadá naprosto dokonale.

https://i.postimg.cc/zLRX2Pww/DSC02056s.jpg

Re: Barvení membrány reproduktoru

membrány českých basáků jsem stříkl hliníkovým emailem na disky kol
(jen sředový vrchlík zakryl papírem) na akustiku nemá vliv, vzhled suprovej

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Příspěvky [1 až 20 z 25]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Barvení membrány reproduktoru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£