Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Jaky byste doporucili cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru?

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Co to je za idiotskou otázku?
Driveru středového, výškového, středovýškového, v hifi, v poloprofi, v profi, v tlampači na sloupě...

Web

(upravil Radim van Ousek 10. 5. 2007 22:13)

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

JB007: patrně jsi narazil na tuhle stránku?

http://prodance.netdirect.cz/default.asp?CatID=717

Web

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Jakmile je ve větě týkající se techniky slovo "krmit" připravte se že to bude hodně debilní...

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

sinclair: Myslel jsem vyskoveho.

Co rikate na tyhle zesiky:
Behringer A500, Tapco J-800 ?

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Jinak seš v pořádku? Dyť jsou to půl kilowattový monstra!

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

kde vidíš jaký půl kilowatty? leda tak v můstku...  akorád si nejsem jistej jestli je vhodný kupovat tyhle levný zesilovče. Když zesák tak QSC ale ty jsou na driver taky až moc silný, takže bych na to postavil nějakýho Aldaxe...

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Mate nekdo s ALDAXy zkusonosti? Je to spolehlive? A jak jsou na tom tyto zesiky(stavebnice) po zvukove strance? Ktery model pro 2x80W 8 ochm na driverech doporucujete?

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Nespolehlivé, předražené a ještě k tomu hrajou blbě. A nejblbějc na výškách hraje SPM250:-)

Web

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

A nejhorší jsou trpajzlíci. O nespolehlivosti bych mohl vyprávět. V loni jsem při oživování odpálil SPS50 a nedávno i SPV100. Chyba byla ihned nalezena mezi židlí a pájkou. To se holt zase jednou zadařilo sad

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Teda styď se nahlas! smile

Web

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Však to taky byl doma kravál a těch sprostých slov, co se rozléhalo po celém paneláku. Vypínač světla v kuchyni, vzteky vypnutý pěstí, jsem už teda vyměnil. Ono strkat dráty tam kam nepatří nebo jako teď zapomenout dotáhnout všechny šroubky u tranzistorů. Ale ta integrovaná ochrana je dobrá věc. Vůbec se z toho nezakouřilo, což bych při prostřelení všech koncových trandů očekával, takže jsem chvíli nechápal, co se děje.

P.S. Pro ostatní sklerotiky jako já, máte na to vzpomenout si tři minuty.

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Upálit jak Husa na hranici...hovado:-)

Web

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

To by určitě z výchovných důvodů pomohlo a potom provést "total restart". Zrovna dnes byl zase super den, to jsem pro změnu zase vzteky mlátil heverem do auta. sad

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

lol Ty jseš dobrej vocas smile Já jednou takhle rozsekal vypínač v garáži a už bych to neudělal, radši se praštim hlavou do zdi... Vědšinou se jí nic nestane smile

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

myslis ty hlave? smile

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Zdi...

Včera jsem si dal takovou Dudku smile že jsem si málem vyrazil zub big_smile

Re: Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Já jsem ale jinak celkem flegmatik a málo co mě vytočí, snad kromě toho, když někdo přejede kočičku, to bych vraždil. Když doma bastlím nějakou blbost a ono to nefunguje, tak to beru s nadhledem. Páč vzděláním jsem strojař a elektrotechniku jsem na školách skoro i nenáviděl. Teprve až na vojně, když už jako starej mazák jsem se v autoparku kousal nudou, tak jsem si přečetl nějaké číslo Amara a hned mě to chytlo. Všechny ty neúspěchy jsem bral s humorem. Ani když jsem třeba oživoval 150W konec od Ing. Vlčka (ten jak vyšel nejen v amaru) a pod DPS jsem si nechal kovový šroubovák.

No nic, vraťme se zpátky k tématu.

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Cenove dostupny zesilovac pro krmeni driveru

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£