Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 111)

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 111 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 2,211]

(upravil Karlos 11. 5. 2007 16:56)

Re: Hudební tipy

Boramyr nechcu spamovat i když vím že nám to dělám, já bych ti zvlášť dred o metálu nechal to jo ale když nám smazali ten náš a toto přejmenovali tak už to jen o metálu není smile
Boramyr ale tady nejde o to kolik dredů tu je, ale někdo si udělá dred o metálu, já o dnb, další o rocku, další o jazzu, další o dechovce.. a prostě bude tu bordel jak v tanku a pak to tu bude jen spam a spam .. A každej si bude zakládat dredy o čem chce a kolik chce ..

Re: Hudební tipy

Ach jo, tak on někdo smaže něco v názvu threadu a hned s tím jsou problémy. No nic, radši to zrušim big_smile.

hue hue hue

Web

(upravil check 11. 5. 2007 16:57)

Re: Hudební tipy

Kdyby jentak někdo, ale všichni vědí komu tady nejvíc hučí v bassreflexu wink.

Jinak větší bordel tu bude, jesi mě ještě budete nutit otevírat a opět spěšně zavírat linky s dnb atd...

Web

Re: Hudební tipy

Já metal rád nemám. Na to názor nezměním.

Web

(upravil Karlos 11. 5. 2007 22:19)

Re: Hudební tipy

Však já nikoho nenutím otvírat linky s dnb ... kdo říkal že jo? smile
BlackRider co máš rád? smile

Re: Hudební tipy

Zkuste www.insaneband.cz. Maji na strankach hodne celejch pisnicek. Zpev je jeden muj ucitel z vejsky smile

Re: Hudební tipy

Ten ucitel ma takovy krasny jemny hlasek To je zpev? lol

Re: Hudební tipy

Lepší je napsat, co nemám rád big_smile Metal, techno, rnb a hip-hop. Jinak poslouchám skoro všecko co má hlavu a patu.

P.S. Karlos, ta dechna cos mě posílal stojí taky zaprd. smile

Web

(upravil Halen 12. 5. 2007 7:25)

Re: Hudební tipy

Blacku, nespletls ses? RnB (Rhythm and Blues) je velice melodicky a poslouchatelny zanr. Mozna jsi mel na mysli DnB (Drum and Bass). Ale i v metalu se da najit spousta melodickych skladeb s hlavou a patou.

Re: Hudební tipy

BlackRider co sem ti posilal ? ja sem ti posilal? kdy kde jak proč odkud kudy kam ? ja mam tvoje icq nebo co nebo mejl či co  ? ehm ?

(upravil IMP 12. 5. 2007 8:59)

Re: Hudební tipy

Tak, mně v posledních dnech nejvíc zaujala kapela The Gathering dost dobrý..takovej artrock až rock wink
Potom ještě- After Forever, Salamandra - Skarremar, The 69 Eyes - Angels a Waltari jejich nový album + konečně jsem sehnal i nějaký jejich starší alba...

2Black: Třeba jednou přijdeš metalu taky na chuť smile Já jsem ho dříve taky neposlouchal...cca 5 let zpátky. Jinak samozřejmně Artrock je pro mně taky můj nejoblíbenější žánr, viz. Pink Floydi smile

Re: Hudební tipy

Pink floydov si dokonca aj ja občas vypočujem, je to sila...

Web

Re: Hudební tipy

Tak tak, Floydi jsou něco neskutečnýho smile teda aspoň pro mně...
Pro mně téměř neohratelná kapela wink

(upravil BlackRider 12. 5. 2007 18:30)

Re: Hudební tipy

Ano, artrock je to pravý. smile Pink Floyd a jejich Shine On Your Crazy Diamond, Sorrow se mi od nich líbí nejvíc.
Znáte někdo Supertramp?

Halen> Jo myslíš to dobře, v původním slova to tak bylo. Dnes RnB ale znamená většinou ty černý huby - rappeři (rasista nejsem), který jsou ověšený deseti kilama drahých kovů a plandajícíma hadrama. Jejich styl "zpěvu" big_smile big_smile mě nebere. Mluvím o těch srancích, co se hrají např. na Evropě 2.

Web

Re: Hudební tipy

Neni metal jako metal... Ty deathový kapely, co blijou, fakt nemusim...

Re: Hudební tipy

souhlasim s franken, třeba takový Cradle of Filth, ten tam bleje od začátku do konce
dneska jsem poslouchal Black Label Society, taky docela dobrý

Re: Hudební tipy

Black/death metal taky nemůžu.
IMPe: Sosnul sem to, neni to špatný, ale na mě je to ňáký uloudaný a kytara je měká.

Web

Re: Hudební tipy

check: Však to taky neni žádnej metal smile ale takovej ten pohodovej rock/artrock jak už jsem psal...

(upravil Halen 13. 5. 2007 12:12)

Re: Hudební tipy

Jeste k tomu RnB smile Hledal jsem, v pahejlu Wikipedie jsou v tomhle zanru pomerne znamy jmena. To co pousti Evropa2 bude asi nejaka nepovedena odnoz tohodle jinak zajimavyho zanru. http://cs.wikipedia.org/wiki/Rhythm_and_blues Jak tam pisou, v soucasnosi do tohoto stylu zacina vnikat hip-hop a podobny -cenzored-

Re: Hudební tipy

Ta Baltimora je mazec. smile Ten singl znám taky.

Supertrampáci jsou pěkně staří, ale některý vály jsou super.

Web

Příspěvky [21 až 40 z 2,211]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 111 »»»

Audioweb.cz » Muzika ♬ » Hudební tipy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£