Re: E-shop

tak já bych si objednal nějaký součástky za dva měsíce +-, byly by to cívky,kondíky a pár odporů. vlastně všechno krom svitků. ty už doma mám.

Web

Re: E-shop

Antonio, budeš mít v shopu nějakej vejškáč, kterej by šel použít místo ARV104-63/8 bez překopávání výhybky?

Web

Re: E-shop

Ondro, to je myslim docela troufalý smile

(upravil chyna.cz 7. 4. 2008 16:33)

Re: E-shop

budou se konat nějaký % slevy? třeba při objednávce nad 3 a víc tisíc?
aha. sem se dostal až dolů u TVMka, kde bych tu slevu uvítal sad

Web

Re: E-shop

Podľa mňa tie cievky a kondy je dobrý nápad...

Antonio - Nakúpiť kostričky, medený drát a ide sa na to tongue

Web

Re: E-shop

E-shop je rozhodně dobrý nápad. Už jen doplnit sortiment reproduktory z produkce TangBand, Dayton atp. a bude to supr. Držím palce, ať se záměr vydaří. smile

Ad Česká Pošta: Vážení, za dobu, co chodím po tomto světě jsem již odeslal či přijmul tolik zásilek, že padesátka kusů, myslím, byla překonána. Ale to je jedno, za celou dobu jsem NIKDY, opakuju NIKDY neměl sebemenší problém. Ten se vyskytl až poté, co se objevil Karel Frydrich, který mě dva týdny lakoval, že jistou zásilku odeslal, ale to je jiná. S PPLkem mám poněkud horší zkušenosti-zde bych počet zásilek spočítal na prstech jedné ruky. Chápu, že toho asi nemají zrovna málo, ale nemuseli by se chovat tak zkurveně arogantně

Re: E-shop

Mně póčta zkurvila kytaru.

(upravil babakus 7. 4. 2008 18:53)

Re: E-shop

Tenhle eshop se mi zdá hodně nepřehledný, možná by to chtělo něco jako http://www.obchod-virtuemart.cz/ a navíc by to mělo být zdarma.

Re: E-shop

Jenom k těm dopravcům...sám mám nastarosti 2 internetové obchody a deně posíláme cca 20 balíků. DPD a PPL případne GENERAL PARCEL nebo cokoliv podobného jsou na doručení dobré zásilkové služby v 99% doručení 2. den, ale když už se ze zásilkou něco stane (poškodí ji dopravce) tak se všichni vymlouvají na špatně zabalený balík. Skončili jsme nakonec u DPD, protože ta nám reklamace uznává bez problémů.

Re: E-shop

Tondo dobrý, ať ti rozhodně e-shop šlape, mně se ten nápad líbí, některý ty Beymy jsou za luxusní ceny.

Re: E-shop

chyna.cz: 1/ Bylo by dobrý, kdybys dal vědět předem, jak jsem psal.
2/ Nebudou, alespoň teď ne, zatím nad 5k pošta zdarma.

opamp: Pokud by měl být stíněný tak netuším, jinak možná DT107 nebo levnější 99, nějaká změna tam jistě bude třeba a jistě nejseš tak neschopnej, aby sis s tím neporadil...

little: Tyto značky by mohly být zajímavé, kdoví, třeba v budoucnu, myslím ale, že s těmito kšeftuje mengel.

babakus: Vnímej ho jako ceník a nepřehledný se ti zdát nebude. V přípravě, jak píšu v Infu, je přechod k php verzi.

Jde o to, že tyto spediční služby se vyplatí posílám-li toho víc a to nebude můj případ, takže zprvu zůstanu u pošty, uklidňuje mě to, že mě osobně ještě nezklamala.

Re: E-shop

Toníku, zkus mi prosím spočítat, kolik by u Tebe stála SP-302E. Pokud ji dokážeš objednat.

Web

Re: E-shop

sinclair: Všechno je to 3% sleva oproti Monacoru, takže 730Kč. Zajímavější to logicky bývá u dražších kousků.

Re: E-shop

To vcelku chápu, distributorské slevy bývají 15-18% a něco Ti logicky musí zůstat, proč bys to jinak dělal, že. Takže ono to bude rychlejší a vcelku nastejno u Monacoru.
Mimochodem tenhle basák je vynikající komponent na repase starších beden, kde např. uhnily polyuretanové závěsy basáků apod., stejně tak SP-252E.

Web

Re: E-shop

Záměrem bylo být levnější než samotný Monacor a mít i levnější dopravné, myslím, že zaujmout by mohlo oněch 50Kč při převodu na účet, Monacor účtuje 131Kč. Některé eshopy prodávají dokonce dráž. Některé firmy si hlídají prodejní cenu distributorů, nelze předražovat ani naopak.

Mě přijde ze subwooferů skvělej SPH-255 nebo SPH-315 jako náhrada 312ky. Většina Monacorovských reper jsou velmi solidní typy.

Re: E-shop

Alespoň podle webu se CZ Monacor tváří nadmíru tajemně (neuvedena kontaktní osoba, totálně nepřehledné), tady je solidní šance. IMO by prodej podpořilo, kdyby se tu objevily odladěné výhybky na repra z jejich sortimentu, máš něco takového v plánu?

Re: E-shop

Doprde.., nechtěli byste toho po Tondovi trošku moc? mad

Re: E-shop

No to by mě zajímalo, kdo by to zaplatil... naskladnit repra, vyrobit nějakou bednu, změřit, postavit prototyp vexle a poslechnout, případně předělat. Spousta času v prdeli, materiál taktéž a na skladě "jetá" repra neprodejná za původní cenu. Když už zákazník nechce dělat ani výhybku, tak si má koupit kit od visatonu, seasu nebo zajít do kšeftu a koupit hotovou bednu. Tohle je diy web, lidi, tak se koukejte taky trochu snažit. A sleva na TVM? Proboha, já nepamatuju, že bych někde viděl levnější, kde a kolik si představujete, že ušetříte na repráku za čtyři kila? Jestli je pro vás dvacka tak nezbytný obnos, vykašlete se na to.

Re: E-shop

Tak nejak.

K odpurcum: Tohle je tondovo web a muze si tu klidne udelat sexshop, muze tu udelat nastenku mladych komunistu a taky muze cely web i s milym forem zrusit.

Ke slevam: Da se vymyslet sleva u zbozi za desitky tisic a sleva velmi zajimava. Ale kdyz si u chudaka ania objednate dve 116ky, tak mu z toho zustane par susnu a naklady spojene s balnym a odesilanim (vcetne straveneho casu) budou daleko vyssi, nez to, co mu zbyde.

Re: E-shop

antonio-součástky na vyhybky bych ti moch sepsat z fleku,ale jde o to že já toho chci nakoupit víc. takže mě stejně objednávka z dexonu nemine. ale co budeš mít ty, tak vemu od tebe, jednalo by se o 8* 188/07-8 a součástky na vyhybku, kdybys měl možnost např: kabely,konektory,bužírky,šroubky,... tak bych bral taky. celkově by to byla objednávka za 4-5 tisíc

Web