Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Určení ceny a typu zařízení

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Určení ceny a typu zařízení

Ahoj. Chtěl bych vás požádat o pomoc. Mám možnost koupit celou tuhle "aparaturu" - viz odkaz dole, cenu si mám určit sám smile)) . Potřeboval bych pomoci s určením ceny. Také bych potřeboval určit typ reprobeden. Ty zesilovače vypadají že je to Studio EQ131 a ten mix Studiomix 2-12A (nevím to přesně). Ty bedny ale neznám. Kolik je podle vás adekvátní cena, za předpokladu, že všechno funguje. Nemáte někdo schema na uvedená zařízení?
http://nd.blog.cz/o/odkladiste.blog.cz/ … 828023.jpg

(upravil martyy 6. 4. 2008 14:19)

Re: Určení ceny a typu zařízení

To je panečku nádhera...to by se mi taky líbilo smile Reprobedny jsou téměř 100% typ V6808.

Re: Určení ceny a typu zařízení

Vítej Brúdře mezi námi.=)

Tak  zhruba 6 - 7 tis.; a musíš k tomu harampádí mít láskyplný vztah, protože bude nutná repase a jiné úpravy.

Sinclair Ti může k tomu více říci..

Re: Určení ceny a typu zařízení

No vidíš, a já bych za to v tomhle stavu víc než dva tisíce nedal, tedy kromě beden. U nich je třeba ověřit stav. Ke všemu u mě existuje servisní dokumentace, mix je AZL121 a konce s ekvalizérem jsou ASO301.

Web

Re: Určení ceny a typu zařízení

Ahoj Betarone, dlouho jsme se "nepříspěvkovali" smile. Díky všem za informace, hlavně ohledně beden, o těch jsem nevěděl vůbec nic. Moje představa byla dát za to tak 2 - 3 tis./vše, takže to by tak odpovídalo. Servisní dokumentace se asi bude hodit. Až to budu mít, tak se, Sinclaire, ozvu na Tvůj e-mail.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Určení ceny a typu zařízení

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£