Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 44 z 44]

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Ano, dělám v kině. Promítače ale ne. Možná by stálo za to prohnat pár filmů analyzátorem.

Nemá prosím někdo zkušenosti který program si s DVD zvukem poradí aniž bych to musel stahovat a následně konvertovat zvukové stopy do wavů? Docela bych to zkusil, až budu mít někdy chvilku.

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Ono by spis stalo za to, udelat analyzu az toho, co leze z reciveru a prehravacu, na ktere se tyhle infazvukove masinky napojuji. I DK recivery kolem 20k na tom nebudou nijak slavne. To jsem si sam zkusil. Pokud vim, tak lada tohle delal, tehdy ovsem kvuli tomu, ze si overoval vytizenost centru.

(upravil lada 4. 4. 2008 11:45)

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Už si to moc nepamatuju, tuším takhle: normálně jsem VOB soubor (libovolný "velký", je to sice jen část filmu, ale na vzorek stačí) otevřel pomocí VirtualDubMod, vyseparoval na disk zvukovou stopu (pojmenovanou s příponou ac3) a tu jsem následně pomocí BeLight rozebral na 6 wavů. Obě aplikace jsou free, pak jsem se v tom šťoural Audacity (taky free), ale to umí frekvenční analýzu jen na krátkém úseku, tam by pak asi bylo potřeba vzít jiný nástroj. Má někdo šikovnější postup?

(upravil KarelXth 4. 4. 2008 12:36)

Re: Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

No, tomuhle maratónu jsem se právě chtěl vyhnout:-).

PD1550 vypadá slibně, taky jsem o něm přemýšlel. Nakonec jsem zvolil RCF L15P200AK do 200l uz. Akorát nevím kde to budu rozehrávat. Závěs je doslova vymáchaný v té elastické substanci která je k vidění i u jiných reproduktorů, ovšem v pětinovém množství. A vzhledem k obrovskému rozdílu mezi parametry udanými výrobcem a parametry změřenými na nerozehraném kusu, bude to rozehrání opravdu potřeba.

Příspěvky [41 až 44 z 44]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro domácí subwoofer 600w/3ohm

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£