Téma: QSC GX3?

Tak jsem se tak poohlížel po něčem, co by se mi líbilo...
Jedna verze byla postavit to z modulů od aldaxu, ale počítal jsem počítal a vyšlo mi přes 8 tisíc na materiálu, takže tak 10 by v tom zahučelo. Tak jsem si dal limit 10 000 a koukal se koukal, co by za to šlo pořídit hotovýho a vykoukal jsem tohle, je to, zdá se, totální low-end od QSC
http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=91578
Nerad bych vyvolal diskusi na téma aldax vs. ..., ale porovnání se nebráním. Spíš mě zajímá, máte-li někdo s tímto aparátem zkušenosti a tak vůbec, co si o něm myslíte.

Re: QSC GX3?

Termín dodání, to je to, oč tu asi taky běží....

Web

Re: QSC GX3?

S tím nemám problém, nepotřebuju to hned.

Re: QSC GX3?

A to chceš na ozvučování něčeho nebo na hifi? Pokud na hifi tak ač ostatní vlastnosti toho QSC neznám tak jsem si všimnul že jede v Bčku což asi na hifi nebude to pravé ořechové. Nebo se pletu?

Re: QSC GX3?

ve foru na prodancu jsem zahlídl,že byli tedka na výstavě a tam je prej zahlédli tak možná se něco o nich objeví na veřejnosti

(upravil Nepér 18. 3. 2008 15:11)

Re: QSC GX3?

Jo, je to tak, no rád bych to měl na zvučení, ale taky aby se to dalo poslouchat i doma, to Bčko jsem si neuvědomil, jen mě u tý 500 verze zaujala třída H smile  Takže máme první mínus, fajn. Zkusím najít něco krapet jinýho.

//edit: Tak asi RMX 850 no...

Re: QSC GX3?

Pokud vim, tak vsechny QSC RMX/PLX jsou AB+B trida... ale klidne se necham opravit.
Kazdopadne to prechodovy zkresleni je potlaceno (jinak by se to opravdu nedalo poslouchat), takze si myslim, ze to normalne poslouchatelny je...

(upravil A.J 20. 3. 2008 14:57)

Re: QSC GX3?

taky sem mel toto dIlema jestli neco od aldaxu nebo rovnou si zes koupit.

nakonec sem koupil od jednoho chlapka TAPCO J-1400 za 6000 a sem nadmiru spokojen smile.

PS: v cestine sem podprumernej big_smile

Re: QSC GX3?

OT: chlapi, dIlema smile

Dylana do toho nepleťte smile

Web

Re: QSC GX3?

Aldaxama asi potuním starej stroj a tohle pořídím až časem...

Re: QSC GX3?

A co Tapco Juice, je to nějak podezřele levný a výkonný...

Re: QSC GX3?

Ja pouze zrekapituluju - zesilovace PSA, DAP (z dexonu), Tapco Juice, Behringer EP jsou vsechno kopie QSC RMX. Tj. schema jejich zapojeni se z 95-100% shoduje s originalem. Rozdil je v tom, ze jsou cele z cinskych soucastek.

Re: QSC GX3?

No mě to bylo hned nějaký podezřelý smile . Díky.

Re: QSC GX3?

Taky té levné Číně odpovídá i výbava a hlavně spolehlivost. Nevím, kolik EP od Behringerů kdo opravoval, já už tak přes 30ks EP2500 a i několik uvařených EP1500.
Vybuchlý nebo probitý elektrolyty, případně ztráta kapacity, probité koncové tranzistory, vadné LM13700, roztrhané termistory, roztržené triaky atd. atd. Prostě všecko, co se ve Quilterových originálech QSC nesere...

Web