Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Aky vyskac

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Aky vyskac

Mam dilemu, idem robit dom. kino osadene:
stlpy predne ARN226-05/8+ARV 104-03/8
zadne efekty GDN 10/30/9,12+ neviem vyskac
center 2x GDN 10/30/9,12 + neviem vyskac
prosim, dajte tipy na vhodné vyskace, tak aby sa center dal pouzit pri TV, tzn tieney, v satelitoch nemusi byt tieneny.
Dik

Re: Aky vyskac

Uvědomuješ si, že se snažíš konkurovat cenou ohlučovacím zařízením typu Genius 5,1? Místo nestíněných bych dal TVM ARN 130-02/8, které vedle tolik vychvalujeme. Místo stíněných ARN 150-73/8. Vejšku GTC 11/100,8 hůř TVM ARV 78/8 eště huř ARV 89/8. S tim ti tady pak někdo bude ochotnej pomoci při stavbě výhybky, pokud nějakou plánuješ, jako že bez ní z toho basy nepolezou.

Web

Re: Aky vyskac

Jofi, pořád stavíš, předpokládám, že to neděláš všechno pro sebe, co třeba zkusit už konečně něco jinýho? Je-li třeba zůstat u země, zkusil bych čuchnout k Monacorům.

Re: Aky vyskac

no ved prave, planoval som HRB 20/80, lenze ko som na Dexonfore pisal minule a aj p. Kamil ze este len pripravuju novu radu, ktora bude mouno az v auguste.
Planujem robit take standardne dom. kino pre svagra, tak mi prosim navrhnite moznu kombináciu repro, chcel som ostat pri standarde TVM, ale ak ma teda odhovarate,tak dajte tipy ake menice pouzit.

Re: Aky vyskac

Antonio: Ake repro je pouzitelne od Monacoru? a co dexon, co odporucas?

Re: Aky vyskac

Od Monacoru můžu doporučit DT300,hraje opravdu pěkně a dá se nízko dělit.

Web

Re: Aky vyskac

Velice zajímavé kousky jsou třeba 10cm SP-100 nebo SPP-110 jako náhrada ARN-116. Výšky páskové RBT-95 nebo hranatý SQ, ty snad ještě nikdo nezkusil a jistě budou stát za to. Mohl by jsi už sakra zkusit něco exotičtějšího. wink

Re: Aky vyskac

RBT-95 se mi válí doma smile A moooožná pudou za cca rok pryč.

Já bych rád postavil supr úchylárnu - v budce by byly 4 RBT-95SQ nad sebou jako line-array s nějakejma pidi-středobasáčkama a nad+pod nima by byly nějaký osmipalce lol

Re: Aky vyskac

no mozno tie SP 100 skusim, ale pacia sa mi aj SP 60, len este by som potreboval aj tienen do centra a este nejaky vyskacik k nim, a do centra tieneny, neviete o niecom vhodnom?

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Aky vyskac

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£