Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


[Zamknuto] (Stránka 61 z 61)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

  Stránky: ««« 1 ... 59 60 61

RSS

Příspěvky [1,201 až 1,209 z 1,209]

(upravil Thales 19. 3. 2008 12:44)

Re: Zesilovač Federmann

Přesně tak. Dedukcím je třeba předcházet pokud nejsou přímo cílem debaty.

Re: Zesilovač Federmann

zas ten jeho smajl,to je něco strašnýho...

Re: Zesilovač Federmann

Já bych ten smajl nahradil nějakým jiným pěkným aby se to hodilo k tématu. On ho stejně nikdo jiný neepoužívá.

Re: Zesilovač Federmann

Thales: (Jak bývalo samozřejmostí, ve vtipech vždy upřesnit zvlášť pro příslušníky VB  a obzvlášť pro pomocnou stráž VB)  Doplním nutné informace obzvlášť  i pro čtenáře http://audioweb.cz, kteří navštíví můj Web (zároveň se některým samozřejmě omlouvám za zařazení do nevhodné chápavostní kategorie).

Re: Zesilovač Federmann

Hlavně se těšíme na měření s přebuzením 40dB. Teda pokud Ministerstvo pravdy zase neudělalo nějaké změny. Jo a ty decibely budou jaké ?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Já bych volil radši přebuzení 40bB.

Re: Zesilovač Federmann

"že svislé osy dostanou taková měřítka, aby měl graf maximální vypovídající hodnotu"
Ergo použijeme také merítka, aby sme dostali požadované skreslenie..
Na základnej škole sme tomu hovorili "bulharská konštanta" (číslo, ktorým násobíme vypočítaný /nameraný výsledok, aby sme dostali požadovaný výsledok).

Re: Zesilovač Federmann

To sa robí aj na vysokej, ale potom sa to už nevolá bulharská konštanta ale výskum smile

Re: Zesilovač Federmann

No, my jsme tomu na střední zase říkali "Mazurovi křivky" - skutečně naměřenými body proložíme ideální a očekávaný průběh....a to ani nebyl precizn usazen s ohledem na nejmenší kvadratickou odchylku smile

Příspěvky [1,201 až 1,209 z 1,209]

  Stránky: ««« 1 ... 59 60 61

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£