Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Problem : TDA1562Q

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Problem : TDA1562Q

Zdravim.Mam tu problem.Spravil som do auta zosiky.Ako su napojene je vidno zo schemy nizsie.Podotknem ze ta cievka s tymi kondami v napajacej casti sluzi ako filter napajania aby neboli zosiky v aute rusene od zapalovania (skoda 120).Cievka je home made navinuta asi 10zavitov lakovanym medenym asi 1mm hrubym drotom na feritovom jadre.Zosilnovace som uz mal napojene podobne pred rokom a vsetko fachcalo v pohode (nebol jedine ten napajaci filter a predzosilnovac).Problem robi ten TDA1562q.Napojil som to vsetko islo super.Skusal som to na plno pustit super to slo.Aj hodinu.Tak som si dal asi hodku pauzu. Siel som auto odniest do garazu a zrazu zosik pocas jazdy prestal ist.Diagnosticka dioda stale svieti.A pritom chladic je studeny.Zapojenie toho zosika je taktiez v scheme.Skusal som uz vsetko.Prepajkoval som plosak,menil kondy a furt nic.Len to svieti a nehra.Skumal som skraty na vystupe a napajani,nie su.Uz vazne netusim kde je chyba.Ten cely system je zapinany pomocou RELE 30A...
http://www.postimg.cc/aV19usoJ.jpg

Re: Problem : TDA1562Q

A zkoušel jsi ten modul pouze samotný, to zmamená s odpojeným preampem? Jaký odebírá klidový proud? Je ten šváb z důvěryhodného obchodu?

Web

Re: Problem : TDA1562Q

Otázka je zda se v autě nemohly vyskytovat nějaké přepěťové špičky které ho oddělaly. Také je otázka jestli nemohla nastat nějaká extra fuj zemní smyčka a výkon ti neprotekl někde přessignálovou zem a něco s sebou nevzal. Fakt nevím. Jinak mě napadají samé hlouposti.

Re: Problem : TDA1562Q

jj,skusal som bez preampu a nic,v repro len huci na jednej frekvencii a dioda silno svieti.no uz mi radili aby som tam hodil transil na 15v aby tam neboli napatove spicky...ja uz neviem co mam robit

Re: Problem : TDA1562Q

Já mám strach, že tem švábik odešel sad

Web

Re: Problem : TDA1562Q

Jo, já už z nich asi budu mít fóbii big_smile

Re: Problem : TDA1562Q

Ja tiez smile to je uz 2hy co mi odhorel

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Problem : TDA1562Q

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£