Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


[Zamknuto] (Stránka 59 z 61)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

  Stránky: ««« 1 ... 57 58 59 60 61 »»»

RSS

Příspěvky [1,161 až 1,180 z 1,209]

(upravil Thales 15. 3. 2008 20:06)

Re: Zesilovač Federmann

Tak samolepku Achtung! Achtung! Achtung! bych tam dal taky ale pod to bych připsal "rychle do krytu".

Jakej deep bass? Vždyť tomu subu se zas tak moc pod 50Hz nechce. A na ten výkon na 50Hz stačí strčit to do zásuvky a je to pomalu bezpečnější.

Re: Zesilovač Federmann

http://img222.imageshack.us/img222/4616/highvoltagelargeoe7.png

Re: Zesilovač Federmann

Tatramanna radím niekam medzi číňanov, čo na tržnici napíšu na rádio napájané dvoma tužkokami že má 100W. Som za presunutie do "o tom to je" alebo "hegeš z aukra a podobne".

Web

Re: Zesilovač Federmann

http://www.thales.adslink.cz/HighDemence.gif

Re: Zesilovač Federmann

Nějak se nemůžu dopočítat, v tom vozíčku, který připomíná kontejnery na manipulaci s barevnými kovy, vidím 4 krabice, a pátá tam možná vleze. V každé krabici jsou zřejmě čtyři cimršunty, kde jsou ty kila vaty ?
Je tady víc nesrovnalostí, tak jak je to s těmi výkony u cimršuntů ? Nejdřív tu kdosi blábolil o tom, že to má 500W, pak že to má 50W a jakousi přebuditelnost, tak kolik ty cimršunty mají ? 500W s nedobuditelností 20dB ? Jak to teda je ?

Jinak je to paráda, design nekomentuji, dělal to asi nějaký středoškolák a holt se člověk vyvíjí, budiž mu to odpuštěno. Jenom nechápu, jak do těch 10kW dostane tu elektřinu skrz ten euroštekr, pěkně namontovaný v tom rozklepaném struhadle nebo co to je vzadu. Ta drátovačka těch modulů nad sebou je úžasná, jaký že to průřez mají tyhle dráty ? No nic... Detail uchycení a krytování trafa by stál jistě za pohled, stejně tak jištění. Už vidím, jak tohle někdo tlačí někam na live akci, první bezpečák při pohledu na tu škatuli bude hrát barvama jak semafor.

Co mne ale UPŘÍMNĚ SERE je to, že ten nebožák, co to stavěl, si myslel, že staví kdovíco, stálo ho to bezpochyby spoustu práce a peněz a získal takovýto drek.

Web

(upravil Thales 15. 3. 2008 22:28)

Re: Zesilovač Federmann

Hlavně je to perpetum mobile. Když z toho leze 10KW tak kudy to tam naleze když běžné jednofázové zásuvky jsou jištěny na 1x10A a nebo 1x 16A což mi dává maximální trvalý příkon 2,3KW, případně 3,68KW. Třífázový přívod jsem tam nezaznamenal. Ale to je jen detail, ony se ty kilowatty vykryjí z kondenzátorů že?

Sendy mě je toho člověka co to stavěl také líto. Ale třeba je to budoucí autohifista tak dostává průpravu už teď.

Re: Zesilovač Federmann

Třeba jednou prohlédne a pak asi dojde k velkému rožnovskému masakru motorovou pilou lol

Web

Re: Zesilovač Federmann

U toho bych chtěl být smile
Zajedeme se podívat na úkaz zvaný Tatrmann?

Re: Zesilovač Federmann

Spíš bych rád zažil zatěžovačku toho 10kW cvalíka, odporových zátěží by se pár našlo.

Nějak jsem nepochopil, kde to má vstupy a výstupy, vstupy budou asi ty jacky, a výstupy jsou tažené tím PNLY kam ?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Výstupy to nepotřebuje protože to není určeno k zatěžování.

Re: Zesilovač Federmann

Ještěže prodávající není z Rožnova big_smile :
http://aukro.cz/item329554828_zesilovac … i_ezk.html

Re: Zesilovač Federmann

martyy: "Babice" Pro mne 25 x blíže než Rožnov a souvislosti???

Je zajímavé, jak málo stačí "DOSPĚLÝM" lidem, aby se chovali zde předvádějícím způsobem, stránky budu dále doplňovat ať se máte na čem bavit.

Re: Zesilovač Federmann

Hlavne treba tie stranky doplnit o relevantne udaje z merania najlepsie aj s fotkami, to mi tam stale chyba.

(upravil Sendy 16. 3. 2008 13:44)

Re: Zesilovač Federmann

Jo, a bude měření toho "10kW zesilovače" podle těch návodů typu "při přebuzení o 40dB" ?

Babice, nebo Bohnice ? lol

V Babicích je taky jeden odborník, a má mnohem pěknější web :
http://henryklahola.nazory.cz/

Web

(upravil Frank 16. 3. 2008 14:13)

Re: Zesilovač Federmann

Tomu se řiká eogomasérství lol JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola

Asi řeknu svýmu dědovi Prof. Ing. RCDr. V.H., dr.h.c. CSc, že se málo snažil smile

Re: Zesilovač Federmann

No co to je za exota?? yikes

A není to jen recese? Pochybyju, že by někdo tak dementní dokázal napsat stránky sám. smile

Web

(upravil danhard 16. 3. 2008 21:00)

Re: Zesilovač Federmann

Na těch Fedrmanovejch stránkách je taky graf pro meření zkreslení. Celkem bych chápal, že zkreslení může být u tohoto siliče = 1, když z toho leze něco úplně jiného, než co do toho pouštím, ale kdy může  zkreslení dosáhnout hodnoty 1,2 ??
A nevíte, kolik znamená +40bB, to je něco jako : proč jsi do toho těch 40 (voltů) pouštel ty blče Blbej, že ti to shořelo ?
Fedrmann si vůbec tu jednotku bB nějak oblíbil, možná že jí používá radši, protože s tou dB má takové problémy smile

Re: Zesilovač Federmann

Danharde, moc do něj nepér, jinak nám už nepoví další pohádku o krtečkovi. Zkreslení 1.2 je asi pro můstkový zapojení, tam to autor násobí dvěma.

Web

Re: Zesilovač Federmann

Jakejpak Nepér, deciBely mu nejdou smile

Re: Zesilovač Federmann

Vyšší harmonický jsou 2dB pod signálem? smile

Příspěvky [1,161 až 1,180 z 1,209]

  Stránky: ««« 1 ... 57 58 59 60 61 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£