Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


[Zamknuto] (Stránka 58 z 61)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

  Stránky: ««« 1 ... 56 57 58 59 60 61 »»»

RSS

Příspěvky [1,141 až 1,160 z 1,209]

(upravil Sendy 24. 2. 2008 22:04)

Re: Zesilovač Federmann

Víceméně měření dávno ukázala, teď jen pár věcí, jaké to má THD. Kdyby někdo moc škemral, dalo by se domluvit i měření na analyzátoru zkreslení RS nebo v Polsku na Prismě, když ji občas předvádějí zákazníkům, mohli by to změřit. Bohužel by to muselo být smontováno v krabici se zdrojem, což za tu námahu nestojí. A navíc poslat jim takový humus, ještě by si mysleli, že je to nějaký český standart nebo že s tím snad mám něco společného. O takovou ostudu nestojím sad.

Web

Re: Zesilovač Federmann

Je pozoruhodné, jak se od počátku diskuze zásadně změnil odpor proti frekvenčnímu rozsahu, výkonové rezervě a měření hlavně na efektivních výkonech, které byly pro mne naprosto běžné yikes na hlásání nutnosti takto zesilovače brát a posuzovat nyní publikované na těchto stránkách, mad  co však jediné z celé diskuze ještě zůstalo je vulgarita některých diskutérů, tu vám však brát nebudu to je jenom váš obraz. yikes

Přijde čas a výsledky (bez neodborných úprav) najdete na mé stránce.

Re: Zesilovač Federmann

On přijde ten den, to už jsem kdesi slyšel. smile

Kde jsou ty měření, pane Federmanne, co jste tu dávno sliboval ? Ministerstvo pravdy nemá dostatek papíru, nebo v Bečva Valley nemají měřící techniku ?

Web

Re: Zesilovač Federmann

Natýrlich, Cimmermann ? Es komm der Tag ?

Re: Zesilovač Federmann

Ještě zapomněl zmínit tu oblíbenou pasáž o tom, kdo se komu kdy smál a koho smích přejde. Opravdu nedělní chvilka poezie, to mi ty roky chybělo lol

Web

Re: Zesilovač Federmann

Men jenom zarazi, ze tohle tema asi mesic spalo, pak prisel nove prichozi, neco tu hemznul a ani ne hodinu po tom se Mistr ozval. Pane Feddermanne, to sem chodite porad pozorovat "vyvoj"?

Re: Zesilovač Federmann

A zase ten hnusný smajlík který nikro krom Tatr.. ee Federmanna nepoužívá.

Re: Zesilovač Federmann

Jen jsem si nostalgicky vzpomněl po té co jsem byl upozorněn na obrat v postojích na stránce http://audioweb.cz/tp-zesilovace1.htm   jinak nezbývá příliš času.

(upravil danhard 25. 2. 2008 14:00)

Re: Zesilovač Federmann

Koukám, koukám, stránka s výsledky je stále prázdná, zřejmě je bude zapotřebí "odborně" upravit a měření přizpůsobit špecifikám toho Federmannova pajcu. Nějaké hvězdičky typu "ostatní zesilovače měřte až z nich krev stříká a pouštějte do nich všchny ty nesmysly, ale u tohodle výtvoru dávejte saframajzla, abyste ho neodpráskli příčným proudem nebo přetížením" už tam jsou smile

Re: Zesilovač Federmann

Václave sto bodů smile

Web

Re: Zesilovač Federmann

Leoši, on přijde den, on přijde ten den... a nakonec se na netu dočteš, že ty zesilovače Aldax vlastně navrhnul cimrman někdy kolem roku 1982 a má to potentováno lol

Web

(upravil danhard 25. 2. 2008 18:46)

Re: Zesilovač Federmann

Sendy, já myslím, že to bylo ještě dřív a taky tam zamontoval ten tranzistorový zvuk a tranzistorový jeb, který vynalezl už mnohem dříve.
http://cs.wikipedia.org/w/index.php?tit … id=1960154
Škoda jen, že se mu ztratil deníček mladého záškoláka, kam si to fšechno poznamenal.

(upravil Sendy 25. 2. 2008 16:05)

Re: Zesilovač Federmann

Ježíšmarjá, ubohá wikipedie bledá sad  A to byly nějaké prenatální výzkumy, ne ? lol

Web

Re: Zesilovač Federmann

Zvedavý som na toto meranie:

Proměřte velikost zkreslení v závislosti na frekvenci pro celé přenášené pásmo -3bB, při přebuzení o 40dB.

Pán Fedreman , čakáme!

Re: Zesilovač Federmann

mě se sakra pačí tahle hláška...a ja mamlas premyslim co za konce
"Naopak transistory MJ11015/11016 či MJ11032/11033 použijí, ti kteří požadují výkony až ke kW při napájení nad 2x35V či malých impedancích."

Re: Zesilovač Federmann

10kWatt !!! Zatím nejvýkonnější známá konstrukce s 20x500Watt http://www.federmann.cz/index_soubory/Page688.htm

Re: Zesilovač Federmann

Nezdá se mi, že by byly průřezy kabelů dimenzovány na 10kW smile
Jaké pásmové reprosoustavy tím autor napájel?

Re: Zesilovač Federmann

navrhujem ban smile toto hraničný s poruchou osobnosti smile

Web

Re: Zesilovač Federmann

Ta poslední fotka vypadá jak kontajner ve kterém se to veze do sběru lol
   Pro jistotu přímý link http://www.federmann.cz/index_soubory/image2127.jpg

Proč ban? Vždyť je to zábava. Jen bych to přesunul do sekce "O tom to je"

Re: Zesilovač Federmann

Ještě by to chtělo obří samolepku s bleskem High Voltage, případně Achtung - Ultra high power...nebo snad DEEP BASS? big_smile

Příspěvky [1,141 až 1,160 z 1,209]

  Stránky: ««« 1 ... 56 57 58 59 60 61 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač Federmann

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£