Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 5)

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 88]

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

mirulu  jasne ja jsem stím ještě nedělal ale viděl jsem hodněkrát utrhle hovno zalepene plandalo to atd....

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

a jeste je to celkem drahé

(upravil mirulu 11. 2. 2008 18:23)

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

ono je dobrý podkladové plochy patřít párkrát obyčejnym lakem, a lehce přebrousit, ta tapety na tom pak drží hodně dobře. Tím postupem jsem myslel třeba to, že na každý hraně ti tapeta neesmí končit, jinak se ti bude právě odlupovat. Samozřejmě, neni to materiál, kterej snese cokoliv, když po tom drápneš nějakym tvrdšim ostřejším předmětem, tak jí drbneš no, ale na bedýnky pro doma je to supr

když si vemeš v potaz dýhu vs tapeta, tak tapeta jasně vede .... cenou jsem zapomněl dodat smile

druhá věc je, když stavíš ze dřeva, to pak povrchovku vytvoří pouze lak ne? Nebo můžeš bedny celý nastříkat na nějakou barvu.

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

jasne no.. ale tak nevím možná by bylo lepší to udělat z lamina ale pak musíš mít na to stroj aby se ti nevyštípal.. no ja mám nábytkářskou školu tak se celkem vyznám ale s těma nalepovacíma totěma jsem fakt ještě nedělal....

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

musím pochváliť,vyzerá to dobre a asi to tak aj hrá,ale chcem sa opýtať či ja bedňa niečim vytlmená a či je bassreflex zaoblený aj z vnútornej strany?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Bedna vytlumená ničím neni, neni proč, a BR je zaoblen i zevnitř

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

kde sa ti podarilo zohnať taký BR?asi bol aj drahý...?dieru na BR si si ako vyfrézoval?
ja uvažujem tiež nad stavbou sub. s LAB12 no konec tam chcem dať tiež od aldaxu ale nie 250 ale 400,keď už mám mať 400W repro tak aj konec bude taký a k tomu má labina 6ohm takže ten výkon toho konca bude vždy menší,pretože tie konce mujú výkony udávane pri impedancii 4ohm...čo ťa stálo to DMF?no použil si ho tam dosť:o)

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

v jiným dredu sem dával odkaz na ten BR, vyšel by na míň korunek... koukni na http://www.carhifi-profi.cz tam je wink jinak mirulu simuloval a +- v programech vyšlo že do něj může prát 200W takže bych se nebál ani tý 250tky

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

takže keby som mu dal 400W,tak mu ublížil?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Muzes mu dat klidne 1000W. Neni rozhodujici, jak silny tam mas zes, ale jak se k nemu chovas. smile

Kratkodobe tyhle mrchy snesou hodne.

Ty mas konec, co umi dat 400W do 8ohm?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

400W zvládne se subsonickem na 20Hz úplně v pohodě.
Michal: jen poznámka LAB je 6Ohm
Já bych k týhle mrše šoupnul SPD 600

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

je to od aldaxu 400W pre 4ohm a labina má 6ohm takže aldax aj tak do nej 400W nedá

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

a SPD 600 sa mi zdá už vela,či nie?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

no ono záleží jakou budeš k tomu mít bednu,jestli jako mirulu tak bych taky nešel přez 250tku. uvidím jak mi to nakope prdel v autě a pak kdyžtak řeknu jestli cca 200W stačí nebo ne

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

ok daj vedieť

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

a aká by ta bedna mala byť veď aj tak by mala mať objem od 60 do 100lcca

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

chýňo simuloval jsem tu mirulovu bednu.
soniqe: ladění bedny asi stejný jako udělal mirulu, rozhodně bych s objemem nešel výš.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

keď teda budeme brať do úvahy ten objem 83l tak sa neoplatí dávať na konec viac ako 250W?takže mirulova bedňa je naladená ideálne?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Já bych dal 100l/20Hz/SPV250P+/Switch/Senior/18mm dýha MDF nebo DTD/10mm překližka druhý plášť a výztuhy/měnič přišroubovaný zevnitř/BR z hajzltrubky a zaoblení do masivu.
Přemejšlim, že koupim nějakou OBR frézku na dělání takovejhle šíleností. Případně jde udělat celkem jednoduše velké zaoblení pro štěrbinový BR. Kdyby mi to někdo pomohl zaspozorovat, má u mě samozřejmě výrobu jistou smile.

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

check zober si pôžičku a budem tvoj prvý zákazník.ale mne sa aj tak zdá SPV250 málo,no každopádne už teraz to mirulovi musí hrat krásne

Příspěvky [61 až 80 z 88]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£