Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Plošné spoje - Amatérské Radio

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: Plošné spoje - Amatérské Radio

Pánové, netušíte, kdo dnes vyrábí plošňáky podle předloh z Amatérského Radia? Kohout dělá od roku 2003 jen A-Radio.

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Já si loni dělat u Kohouta actidampy, to je divný smile Ale možná to chápu blbě.

(upravil IvaW 31. 1. 2008 21:55)

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

http://www.bucek.name/ - nahoře přímo na DPS....
Možná by nebylo od věci napsat na co to je... A také delají zakázkově... (ale prý nepříliš kvalitně)
Nebo http://www.volny.cz/plspoj/  - "časopisy AR, KTE od roku 1980   ( 47 Kč/dm2 )"

Web

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Díky. Bohužel ten můj nemá v nabídce.

(upravil Thales 15. 2. 2008 1:45)

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Vlastní spoje jsou celkem v poho (ale zase žádný luxus) ale hlavně si je u Kohouta nenechávejte vrtat yikes/ Je to křivý jak prase (alespoň já měl takovou zkušenost a kamarád taktéž)

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Souhlas.
Jinak pokud to Kohoutovi přineseš (nebo pošleš v pdf) udělá Ti to taky, zaplatíš ale i za film. Pořád ale žádná drahota. Jednou mi omylem dodal tišťáky postříbřené, nebylo to vůbec blbý!

Web

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Problémy s vrtánim má když si zadáš víc stejnejch desek najednou. Vrtá je totiž na sobě a to se mu lehko šíbne. Já si u něj nechávám vždycky dělat po jedný, po dvou, max. po třech a má to OK.

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Nevím - neznám ani Kohouta ani Bučka. První zmínku o Kohoutovi jsem slyšel tady na fóru a první zmínku o Bučkovi před mnoha lety od mých známých. Nakonec o něm psala zde i IvaW. Když otevřu u Kohouta "Nabídka", není tam nic konkrétního, předpokládám tedy jako samozřejmost, že zadám ročník, číslo stránky číslo obrázku příp. název článku/výrobku a už to frčí. Naproti tomu u Bučka je velmi sympatické brouzdání přímo v ročnících, číslech, stranách, názvech a je hned vidět hned cena.

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

A co takhle mu napsat nebo zavolat? Hned je všechno jasný.

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Jasně souhlas, a stejně nakonec bude mít rozhodující vliv kvalita (třeba po získání nějakých zkušeností nebo aspoň referencí). Jenom říkám, že Buček má pěkně udělané stránky, co se týče přehlednosti o hlavním sortimentu a je z toho jasné vše a na první pohled bez dalšího vyjasňování.

(upravil opamp 15. 2. 2008 10:22)

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Buček je "profesionální kšeftman". Kohout to má spíš jako přivýdělek.
Kvalita tišťáků od obou je srovnatelná.

Web

(upravil sinclair 15. 2. 2008 10:38)

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Dyť Kohouti dělají desky od roku 1980...? Prakticky od té doby, co se začaly s pokládačkou uveřejňovat i černé klišé. Plošáky na Alanovo Amatérské Radio dělá Printed Mělník, stačí zadat číslo desky.

Web

Re: Plošné spoje - Amatérské Radio

Asi jsem se nevyjádřil jednoznačně. Kohout nemá předlohy z Amatérského Radia od ročníku 2003 výš. Od tohoto ročníku vede pouze A-Radio.
(Potřeboval jsem to rychle, takže jsem to udělal postaru. Stejně jsem plošňák změnil.)

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Plošné spoje - Amatérské Radio

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£