Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 170)

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 170 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 3,394]

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Peníze se sešly, objednávka byla provedena a tím to chcíplo... tipa to zatím nebyla schopna dodat.

http://img508.imageshack.us/img508/9531/objcw5.th.png

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Aha no Tipa no smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Nekecej! Dyť je to už nějaký pátek..? Jsem náhodou nedávno viděl v Plusu párek sloupových třípásmovek za 1.590...:-)

Web

(upravil Karlos 8. 5. 2007 18:25)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Však von Boramyr určitě oblbuje a hraje doma na té bedně a pochvaluje si ten zvuk big_smile A směje se nám že mám jen blbé Beymy a Seasy big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

http://audio-video.sbazar.cz/subwoofer- … 73077.html vydím dobře big_smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Karlos: Ne, to nebude Tesla.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak jsem to zkusil a z Tipy mi napsali, ze ty bedny budou snad koncem tohoto tydne ...

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Tak jak to vypadá s tou bednou? Dodala jí nakonec Tipa nebo nedodala? smile

(upravil Boramyr 20. 6. 2007 10:32)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Thalesi... přiznej se, ty máš buď kliku jak svině a nebo křišťálovou kouli... ta bedna DNESKA RÁNO došla a já jsem sem teď vlezl abych to napsal. Tak či onak, pánové, dočkali jsme se.

Edit : Pamatuje si někdo, kdy se to vlastně objednávalo? V Únoru?

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Boramyr prosím prosím nějakou tu fotku a recenzi až bude čas. A porovaní s jinýmy repro TVM,SEAS.... to je jedno smile Děkuji moc mě to zajímá.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

No, takže to uspíšíme a já přijedu dřív než jak jsem plánoval o víkendu.

Koukej začít měřit a fotit. A šup s tím na fórum. Pro porovnávání samotných měničů tam máš materiálu hafo.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

To se ví, že to zas detailně zdokumentuji. Tohle není aktivní, takže to snad nebude mít autodestrukční tendence. Repráky proměřím a všechno vám sem navalím. Koneckonců, zaplatili jste si to. Už nabíjím baterky do foťáku...

Edit : Tak jsem dohledal na minulém fóru datum objednávky. Dodání trvalo přesně 17 týdnů.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Super! smile tak jsme se nakonec i dočkali....už jsem na to úplně zapomněl...tak aspoň mojich 150kč nepřišlo vniveč wink

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Takže, pánové... první dojmy. Designově je to jako obvykle docela pěkné, my tomu za devět stovek naprosto nemůžeme konkurovat. Bedna je na pohled a poklep tenkostěnná a bez výztuh, hraje to očekávaně : bum cink z kýblu... ale to bude z části absencí jakékoliv rozumné výhybky. Ještě jsem to nerozdělal ani neměřil, takže v tomhle ohledu nechci nic moc předesílat. Mám ale pocit, že by to mohl být slušný kandidát na domácí tuning. Kdyby se tomu udělala nějaká výhybka, vlepilo pár výztuh, doplnilo tlumení, gumové nožky a případně ucpal basreflex, tak s náklady do 2500/pár máme docela pěkné low-cost sloupky k PC nebo TV relativně bez práce. Víc se uvidí, až to přeměřím.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Boramyr:

   Já jsem známý tím že vždycky přijdu v pravou chvíli když se něco zrovna vyrobí rozdává nebo vybaluje. Já to ale vážně nedělám schválně smile

Chtěl bych to vidět dřív než si to rozeberete na prvočinitele. Enémže Plzeň je poněkud mimo moje trasy sad

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Co že jsem si to za prvočinitele zamluvil? Měniče? smile Myslím, že to byly ty basáčky... smile

(upravil Karlos 20. 6. 2007 16:17)

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Michal nebuď směšný tam je jen jeden zbytek je imitace lol
Já sem nesponzoroval pokud to bylo na mě, ani bych nic nechtěl big_smile
Co bych s tím dělal, trápit malé škaredé repráčky mě neba lol

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Sponzoroval jsi? Já myslím že ne, tak kuš. smile

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Já jsem chtěl ale bylo pozdě když jsem na ten thread narazil. Jsem myslel že to padlo nebo tak.

Re: Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Pokud vím, tak jsme byli domluvení na cash až dorazí. Jak jsi na tom s balance ohledně téhle akce?

Příspěvky [21 až 40 z 3,394]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 170 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Přehlídka humusu - hegeš z Aukra a podobně

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£