Téma: uzivatelske popisy

Nefunguju mi uzivatelske popisy, neviem, ci len mne, ale asi aj ostatnym... Je to takto naschval, alebo preco? Diky za odpoved.

Web

Re: uzivatelske popisy

Schválně, usoudil jsem, že je to k ničemu.

...a nechtěl bych aby to vypadalo takhle: http://paintdotnet.forumer.com/viewtopi … mp;t=22165

Re: uzivatelske popisy

A nedalo by sa to zredukovat, len na text? Aby si povolil len text? Je to dost uzitocne si myslim, ked tam ma niekto napisanu svoju aparaturu... Chapes... Vsimnem si, ze niekto ma to co chcem ja a aspon viem, koho sa mam pytat... Ale ako chces... Teoreticky by si mohol uzivatelov upozornit na to, aby to neprehanali s p*covinami... Si myslim, ze tu chodia dost rozumni ludia...

Web

Re: uzivatelske popisy

Hele, fakt ne, tohle fórum je pojato trochu jinak než ostatní, dbám na pořádek a kdejaké výblitky pod čarou bych nesnes, našlo by se dost lidí co by tam psalo hovadiny a asik bych to neuhlídal. Chápu, že jste na to z většiny fór zvyklí, ale z celkového pohledu, když se nad tím zamyslím, je to fakt naprostá zbytečnost co se plete do textu... navíc to znepřehledňuje vyhledávání.

Mimoto dred o našich aparaturách je zde: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=4

Re: uzivatelske popisy

Viem o tom drede... No je to na tebe... wink

Web

Re: uzivatelske popisy

Jo podpis, to je taková ta věc, co je zpravidla mnohem delší, než příspěvek. A kupodivu i rozumní a věcně přispívající lidé mívají v podpisu obrázky přes půl obrazovky (např. TomasT na slovanetu).

Mi minimalisté máme vypnuto i zobrazování avatarů smile  a 75 příspěvků na stranu, v tom je tento typ fóra skvělý. Spíš mě překvapuje, že takové věci jako nepoužívání citace a koncetrace více reakcí do jediného postu i případným editem, neprosazují admini jiných fór.

Re: uzivatelske popisy

Běžte do háje s popisy! Tohle máme na intranetu je to neskutečnej bordel. To se pak člověk ve vlákně o rybičkách dovídá, jaké ideální vozidlo s veškerými technickými daty a kompletně rozepsanou PC sestavu má ten druhý. Kdyby bylo na mě, předepsal bych i nižší avatar a zredukoval údaje v profilu, aby jednořádkový příspěvek nezabíral tolik místa.

Re: uzivatelske popisy

Ono by spis slo (nevim, co umoznuje engine) dat to info vedle avataru. Na popis mista snad nepotrebujeme sto znaku a nejdelsi je tam pak registrace, coz je vicemene pevne dlouhy string a relativne zbytecny.

On by se tam pak ale antonio nevesel s tim tlustym rozpazenym... smile

(upravil Bubacek077 6. 2. 2008 23:38)

Re: uzivatelske popisy

osobně jsem se na podpisy taky jednou ptal a důvody jejich nepoužívání mi připadaji pochopitelný. Stejně bych se za ně ale přimlouval, ovšem zredukované na max. jednu řádku nějakým miniaturním písmem např. pětkou smile možná by nebylo od věci omezení na 150 znaků, podmínkou by bylo nevyplňování nesmyslů. Chápu že se to dá dost těžko uhlídat, ale někteří slušní uživatelé fóra by to pochopili.
Jiná věc je, jestli by šlo "zobrazovat podpis až po schválení" tzn nezobrazil by se dokud by ho admin neodkliknul jako OK.

to je asi tak muj názor, jinak info pod avatarem bych asi nechal, fórum se mi designově zatim moc líbí smile a žádná radikální změna už nejspíš nebude, jak jsem četl v jinym dredu...

EDIT: no zrovna moje příspěvky jsou dost rozcáblý, protože Beyma 18LX60 neni žádnej prcek smile podpis by zaplnil trochu místa u jednořádkových příspěvků uživatelů s avatarem

Re: uzivatelske popisy

šírka mi nevadí, skôr na výšku by to mohlo mať menej, chcelo by to asi upraviť CSS súbor, poprípade vyhodiť aj info o ddátume registrácie a to či je daný user offline a tá medzera medzi tým....

Web

Re: uzivatelske popisy

ee žiadne podpisi, toto je najlepšie spravené a najprehľadnejšie fórum na celom webe, čo som kedy našiel- ja si chcem prečítať čo dotyčný odpísal na príspevok a nie tie kraviny, čo si tam každý nahádže- tie podpisi sú iba bordel pod príspevkom- ak chcete podpisi napíšte si ich v nastaveniach profilu

Re: uzivatelske popisy

Jo, registrace je k hovnu smile Možná i počet příspěvků.

Re: uzivatelske popisy

POcet prispevkov je celkom uzitocny, aspon trocha zistis, s kym mas tu cest. wink

Web

Re: uzivatelske popisy

Počet příspěvků toho moc nevypoví.

Re: uzivatelske popisy

Vypoví, že největší držky sme tu já s Michalem lol

(upravil Dj Way 10. 2. 2008 21:44)

Re: uzivatelske popisy

nj, niekedy vypovie wink, nehovorim, ze vzdy... a minimalne povie to, ze kolko dotycny napisal prispevkov do fora smile, ale tieto veci co su pod avatarom by mohli byt presunute do profilu...to by bolo asi celkom dobre riesenie, len ci to je mozne wink

Web

Re: uzivatelske popisy

Ja taky nesouhlasim z podpisem. Jsou fora, kde je psano jen treba "Ano kupim" a pak podpis o 20 radcich. clovek se pak kuka jak je toho moc a tam jen dva slova.

Web