Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Koncák na budenie piezokryštálov

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

(upravil sinclair 5. 2. 2008 18:56)

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Půjdu se po něm podívat a zkontroluju funkčnost. Ještě Ti napíšu přesné označení, třeba to někde na netu půjde najít a když ne, tak ho vyfotím.

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

nejake to ADJ ( neviem ci 636 A alebo 637) mam doma,ma to take velke dve 1kW trafaky (jeden napajaci a druhy vastupny)  a 6ks chladicov na ktorych su po pare KD 503....je to ono sinclair?

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Ne, to je ADJ636A, koncák 240V/500W pro rozhlas po drátě. Jak poznáš 1kW trafák???

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Sinclair, dík.

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

spytal som sa ho:D:D ale nie.to som len typol.prikon to ma 1kW.tie trafaky neviem aky maju vykon,ratam tak 700-800W.alebo sa mylim? maju 50V silove vinutie,ale darmo ti to budem vykladat,sak to poznas najlepsie smile

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Jo, znám je a mám dva funkční. Má to výborný limitér a jde to přepojit i na klasický rozhlasový rozvod 100V.
Velmi koncepčně podobný zesilovač je i 500W silák TB-500A či TB-500B z Vráblí, určený do Bouře II. Ten má ale výstupy přímo 100V a 200V pro tlakáče na dlouhé rozvody, případně buzení reproduktoru ART900.

Kurpelm, tak ten generátor je UG 160/320 TA. V katalogovém listu jsem našel, že to má trvalý výkon 160W, krátkodobý výkon /do 2 min./ 320W, kmitočet 20kHz, výstupní napětí 450V, zátěž 10nF.

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Sinclair, pozisťujem hlavne ten výkon a kapacitu. Ak to bude ono, tak si poň hádam prídeme. Ok?

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Takže bude sa miešať pád decilitrov kvapaliny. Maximálne pol litra. O sonde som zatiaľ nič nezistil. Sinclair, cena toho generátoru je aká? Odpovedať môžeš aj na mail. Dík.

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

kurpelm,koukni do pošty,měl bys tam mít konečně to schema.

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Je tam, dík moc.

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Sinclair, dnes som sa rozprával s ujom, a že ten generátor berie. Zajtra by sme došli, ak si nájdeš na nás čas. Na ICQ si mi zatiaľ neodpovedal, tak to píšem sem. Potom mi prosím do mailu napíš kde sa presne stretneme, nejaká nájazdová mapka by sa hodila... Telefónne číslo tiež. Dík.

Web

(upravil sinclair 22. 2. 2008 21:18)

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

V pohodě, přijeďte, přijedete od Uh.Brodu, tak dáme sraz třeba na benzínce v Luha, ať nemusíte bloudit. Telefon na mě je 607531850. Zavolej tak hodinu předem, mám hodně práce, tak ať si to rozplánuju.

Web

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

ahoj lidi
mam tu jeden kousek TB500A pro ty boure jestli byste mel nekdo o nej zajem tak ho prodavam
jeste se mne na nej ptal jeden clovek a jestli ho on chtit nebude tak je k mani
tak do tydne napisu vice jinak muzeta psat na mail karel29(to zamotaný)post.cz

Re: Koncák na budenie piezokryštálov

Ahojte,
Potreboval by som schému zapojenia k zdroju TESLA UG 160/320 TA k ultrazvukovej vani. Prípadne aj nejake materialy k tejto vani.
Ďakujem vopred za pomoc.

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Koncák na budenie piezokryštálov

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£