Téma: Nizkovykonny lacny zosik

Mam fakt slušny vykon na frontoch a chcem rozšíriť svoju zostavu na 4 kanály. Repráky čo dám do zadu mám ale potreboval by som nejaký zosik.
Poprosil by som vás o radu.
Nechcem vysoký výkon, uplne stači takych 25-60W, chcem to mat cenove prijatelné, teda lacné a bez roboty, lebo stavat si niečo sa mi nechce.

(upravil raspi 4. 2. 2008 18:17)

Re: Nizkovykonny lacny zosik

No tak si holt budeš muset něco koupit v supermárketu. smile

(upravil Ej Pxy 4. 2. 2008 18:24)

Re: Nizkovykonny lacny zosik

velmo vtipné
Chcem kúpit QSA 200 za 2000Sk
2x70W / 8ohms
2x100W / 4ohms
Len mi je to zbytocne výkonne a na nejake akcie by som to nebral preto lebo to nema elektronicke ochrany. Za menaj panazi asi hotovy zosik nezozenem.

Re: Nizkovykonny lacny zosik

No tak si ho kup. Nikdo ti v tom nebrání. Ale hlavně aby to moc nestálo, že.

Re: Nizkovykonny lacny zosik

No ved 2000sk nie je moc... to je tak primerane.... smile
Ale keby bolo nieco s polovicnym vykonom za polovicu tak to by som bol este radsej big_smile

Re: Nizkovykonny lacny zosik

Tady přímou úměru nehledej. A za nižší cenu už tak spíše někde u větnamců na tržišti. No a nebo bazar.

Re: Nizkovykonny lacny zosik

A co takhlo SPS50 od Aldaxu,cena 490kč.Je to sice stavebnice,ale spájet to snad dokážeš.A do dvou tisíc to máš i strafem.

Re: Nizkovykonny lacny zosik

ak by to bolo len na tie rear do izby, tak by som do toho šiel, s tým, že to možno do pár dní vrátiť tongue nie že to bude mať S/N 80dB a  podobne...

Web

Re: Nizkovykonny lacny zosik

Dobre mam ten zosik doma a asi mu spravim tepelnu ochranu aby som mohol vypinat aktivne chladenie a neublizil mu aj ked to planujem pouzivat na male vykony predsa sa moze stat ze na to zabudnem.