Téma: z 30w na 150w

ahoj!!!Mam takovej problem,mam 30w kombo od "laney" a chtel bych z neho udelat 150w.Jeste k tomu to drobecku vlastni 150w kombo take od "lane",tak jsem si rikal to dat nejak do kupy,do jedneho komba,aby to melo 150w a melo to zkresleny zvuk jako ta 30w,tak bych s tim potreboval poradit,jinak diky za rady pokud mi nekdo poradi a pomuze,popr.foto zaslu,diky

Re: z 30w na 150w

Poradim. Nevrtej se v tom, nemá to cenu a pravděpodobně by to ani nešlo.

Re: z 30w na 150w

hm,dik za radu,ale tu si nech pro sebe,to by umel kazdy

Re: z 30w na 150w

franni: Frank ti pravděpodobně radí dobře. a jít někam s tim že jednu radu chceš slyšet, a druhou ne, to je uhozený. pokud tomu nerozumíš tak že se takhle ptáš tak se do toho nevrtej. akorát to zkurvíš.

kdy už ty lidi pochopěj že některý věci se od počítače nedaj řešit????

Re: z 30w na 150w

No tak, zase jste se na něj sesypali jak šípy do terče smile
Má to 30W kombo sluchátkový výstup?
Má to 30W kombo výstup na efektovou smyčku? (fx send)

Pokud ano, asi by šlo vzít obyč kytarový kabel, jednu stranu zapojíš do sluchátkového nebo efektového výstupu 30W komba, druhý konec do vstupu toho 150W komba, na tom 150W kombu nastavíš čistý zvuk bez dalšího zkreslení, a MOHLO by to hrát. Jak to bude hrát, záleží, jak moc to 150W kombo samo o sobě przní zvuk v čistém režimu. Rozhodně nečekej, že ten zvuk bude úplně stejný...

Web

Re: z 30w na 150w

jj,to mi je jasny,ale vis ja se nechci tahat se dvema komby a propojovat to jak telecom,chtel bych to dat do jedne krabice,vite?schemata mam,ale kdo to udela,vi buh,tu krabici extra si udelam,ale toto asi ne

Re: z 30w na 150w

Franni, nevrtej se v tom. To radši prodej a kup něco, co ti bude víc vyhovovat. Jestli chceš jenom víc řvát,tak prodej ten 150W Laney a udělej bednu s EMINENCEma, co maj citlivost 102 - 103 dB.  To i ta třicítka bude řvát jak kráva.

Re: z 30w na 150w

myslis ze to prodam vse za deset?30w mi v tech bednach hrat sotva bude,nehraju jen doma,vis?ta 30w je pro deti

Re: z 30w na 150w

Já mám 30 W Laney VC30 a řve to teda dost. Ještě jsem nešel za 6 z desíti. Ale je to lampáč,to je fakt. Pokud to je jak říkáš, tak to fakt nejdřív zkus střelit. Ono to není jen tak to zkombinovat. Jestli by to vůbec šlo.

Zkus se kouknout třeba na
http://www.hudebnibazar.cz/index.php?pa … amp;ins=10

Teď jsem tam viděl pěkný kousky kolem 10.000. Za kolik by jsi mohl prodat ty tvoje Laneye netušim. Zkusit.