Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 5)

Audioweb.cz » Dílna » Projekty

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

RSS

Příspěvky [81 až 97 z 97]

Re: Projekty

kdes vzal ten Tang-Band?

Re: Projekty

Koupil přes www.spectrumaudio.de smile

Re: Projekty

Taky bych si něco takového postavil. Ale zajimá mě kolik tě stála pošta a jak se to platilo? Paypal nebo nějak jinak? Díky moc smile

Re: Projekty

Parádní. No a co zbytek pásma? smile

To si počítal podle MJK?

(upravil Jarous 9. 12. 2007 20:15)

Re: Projekty

Kronos: mám strejdu v DE, tak že platba v českých ve výhodném kurzu smile Ve Spectru jsem to akorát objednal a on zaplatil převodem na účet a poslali to jemu v rámci DE do Heidelbergu. Chtějí platbu předem a jak jsem si s tím chlapíkem psal po mailu, tak by poslal i přímo do ČR, poštovné v rámci EU, je uvedený na jejich webu.
MaBat: zbytek pásma je velice vyrovnaný, perfektní srozumitelnost mluveného slova, velká prostorovost a čistota přednesu, hlavně jsou zatím na poslech neúnavný. Počítaný rúčo podle Kinga a další literatury, strávil jsem na tom slušně času, než jsem zjistil, jak to funguje smile O to víc mně hřeje výsledek.
Junglist: ano je to ten 4ohm, stavěl jsem pro sebe, ty sloupky jdou do ložnice a NoBoxy do obýváku, zatím je nemám osazený, tak jenom foto skeletů a pomocníka, pro porovnání.
Budky dělal profík podle dodaných výkresů, chci aby to bylo vše pořádné a na to já nemám vybavení.
http://img465.imageshack.us/img465/3681/noboxsl1.th.jpg

(upravil MaBat 9. 12. 2007 20:15)

Re: Projekty

Takže atributy širokopásma naplněny smile Mám od MJK ty jeho worksheety, nechceš to v nich zkusit zpětně namodelovat?

Jinak pěkná fotka smile

Re: Projekty

Worksheety mám taky, dokonce to mám někde později(až když jsem zadal do výroby) odsimulované.

Re: Projekty

Jarous Si ochotný napsat aspoň objem pro ten repro? Je jasné že všechny parametry jen tak nedáš. Hm kdyby si ještě někdy něco chtěl z toho SA tak se ozvi. Zajímá mě jak to může hrát smile Vypadá to moc pěkně. Ale mě spíš láka budka se FL podepřená menším středobasem nebo subbasem aktivně děleným.

Re: Projekty

Kronos: objem ti až tak moc neřekne - musíš na to od lesa, zeptat se, kolik je pomocníkovi, podle toho odhadnout výšku a podle fotek odečíst rozměry big_smile Bude to jen jednou ohnutá, zužující se TL...

(upravil Jarous 9. 12. 2007 20:40)

Re: Projekty

Ten reprák se hodí například do 7L BR laděný na 60Hz asi tak. Pomocníkovi jsou 2 roky a 7měsíců smile
Jinak pro začátek doporučuji http://www.kutloch.cz/Repro/repro.htm tam je slušně vysvětlená Voight Pipe.

Re: Projekty

Jarous: O čem se pak bude debatovat v diskuzi k projektu? Nemyslíš Jarouši, že to tímhle předzveřejněním zabíjíš? A přemisťovat diskuze nejde.

Re: Projekty

Jasný Antonio máš pravdu, už ani nepípnu smile

Re: Projekty

Čekejte luxusní projekt na Visatonech. smile

Re: Projekty

čekejte projekt Autosub s 12TBX100 smile jestli ho teda kluci uveřejněj smile strašlivě se bojím povrchovky. koberec to asi nebude.

Re: Projekty

taky nebudu mít koberec :Dasi jen černá barva smile
možná skusím časem lamino

Web

Re: Projekty

Co je na koberci špatnýho, do auta!? Co zas vymýšlíte...? mad

Re: Projekty

ale houbeles. jde o to že koberec se na tu bednu s píčatejma šikmejma basreflexama bude dělat blbě, a pak když to přes ten koberec bude foukat.....

Příspěvky [81 až 97 z 97]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Audioweb.cz » Dílna » Projekty

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£