Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 5)

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 88]

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

2 Dunkeracek ... ono je taky v klidu možný, že mi tady dělá v síti bordel nějakej spotřebič, ale jsem strašně línej to zjišťovat, čim to je.

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Bordel v síti jsou jenom keci.....poctivý trafo nevrčí, a nevrčí ani trafo ve spotřebce, tak co je kua tohle za shity? To je už několik negativních referencí po sobě, ještě že jsem je odtamtud neobjednal a už ani neobjednám mad

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Musim se jich zastat. Ja nechavam sub stale zpanuty a prestoze ho mam pul metru od ucha, nic mi nevrci. Nebyt svitu od LED, nevim o nem.
Stejne tak trafo k 100p, co jsem od nich bral bylo tiche - tim myslim uplne.

Ale mam asi kliku.

Jinak 7tech - ja to vazu na br. To je dalsi vec. Momentalne nemam br ucpane.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Je fakt, že vrčící trafo je hodně nepříjemná záležitost. Nepomůže ani silnější gumová podložka? Conrád dost vrčel.

(upravil mirulu 21. 1. 2008 14:15)

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

2 Antonio ... To nevim, ale je zvláštní, že se to vrčení mění podle nálady, nejvíc mě to sere, když jdu spát a 15 minut trvá než se to vypne. Nevadí mi, že to je 15 minut, ale když v noci usínám, tak v tom tichu to jde slyšet a i změny vrčení. Jinak mě to celkem netrápí

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

To jsou změny "úrovně bordelu" v síti. Mám pocit, že vinutí těch traf nejsou zalitá-impregnovaná a jednoduše proto brumí.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Dunkeracek napsal:

Bordel v síti jsou jenom keci.....poctivý trafo nevrčí, a nevrčí ani trafo ve spotřebce, tak co je kua tohle za shity?

Dunkeracek napsal:

To jsou změny "úrovně bordelu" v síti. Mám pocit, že vinutí těch traf nejsou zalitá-impregnovaná a jednoduše proto brumí.

Konzistence tvých názorů je až udivující...

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Boramyr: Pro méně chápavé - prostě trafo nemá vrčet i když nějaký bordel v síti je.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

uzasne spracovanie hlavne tých výztuh zbožnujem prepracované subwoofery, ale aj povrchová uprava je slusna, váha ešte ako tak v pohode, trafo ako trafo no mne by to vadilo, takze to je taka este ceresnicka na torte ktoru urcite dotiahnes pretoze ta trapi smile ale u mna 5 hviezdičiek smile

Web

(upravil little 21. 1. 2008 15:21)

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Nevím co k tomu dodat. Zpracování je naprosto perfektní a čísté. Mirulu, ode mě máš za 1 s hvězdičkou... smile

EDIT: K tomu vrčení dodám jen to, že mám také trafo z Aldaxu 130VA. Ze začátku také vrčelo, tak jsem na radu někoho z tohoto fóra spojil oba dva sekundáry (chvilku) a od té doby už je zticha...

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

mirulu aspon ti tu 80 kilogramovou bednu nevyhodi stara z okna big_smile

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

(OT) k těm trafům od JK Eltra psal sinclair nějaké vyjádření tu: http://www.zesilovace.cz/index.php?akce=konference (datum 20.1.2008) Dřív rozhodně byly trafa perfektní, mám dvě a neslyším nic, ani když na ně nalepím ucho wink S takovou asi brzy Aldax změní dodavatele.

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

2 Lada ... hezký sad

Web

(upravil Martin 21. 1. 2008 16:00)

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Mě se to líbí.... LAB 12 je prostě nasteroidovanej fešák, jak se patří smile. Co se týče designu, taky žádný námitky. Krom té velikosti, je to fakt hovádko.
Ale jinak 1+

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

taky se mi líbí a doufám že se mi bude líbit i časem její zvuk...

Web

(upravil mechanik 4. 8. 2008 9:26)

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

máš to pekné ale porovnávať LAB12 a XLS sa nedá každý je niečo iné a každý je aj na niečo iné a každý ma aj iné výhody zvuku cool nedá sa napísať že LAB12 je niečo poriadnejšie ale inak velmi pekný projekt tiež chválim smile

ale ked tak čítam tak si už niesom celkom istý,LAB12 je profi?

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

jakoby polo profi, používá se v hornách na nízké frekvence ale ve velkém počtu jinak to prý postrádá smysl, je to jak zvučit jednou deltou celou diskotéku. a srovnávala se lab12 a pérko a né visaton

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Pěkný projekt!
Přesně jak Tobě mi taky vrčí trafo. Většinou po 20 minutách, ale jakmile jsem modul vymontoval a zapojil ho na 2 x ARN 188/07 v jiném pokoji, tak bylo ticho sad

Web

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Chyna, kdy budeš realizovat tvůj projekt s tímhle dacanem do auta? Kamaráda jsem překecal od dvou subu nějakých ground zero, na tohodle fešáka. Tak bych rád, kdybych mu to moch podložit jako hotový projekt. Myslím, že to bude pecka ho mít v autě wink

Re: mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

pokud budou finance tak v půlce února budu brát od michala(caraudium) ale nevím kdy bude...

Web

Příspěvky [21 až 40 z 88]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » mirulu (subwoofer Eminence LAB12)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£