Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 6)

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 107]

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Dawsoo: mne sa paci velmi ten tvoj predchadzajuci projekt,co je to za repro, ak to tak mozem nazvat, to dlhe a vysoke?, inac perfektne prevedenie, fakt sa mi to velmi paci

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Jofi:
Zkus si to pořádně přečíst je to tam popsaný jsou to velký dlouhý pásky Bohlender Graebner RD50 v kombinaci se Seasem L21RNX/P,ten jsem dělal víceméně pro sebe jako finál řešení,ale stejně dneska už bych to postavil jinak a líp...kdežto  tenhle "entry level" projekt jsem udělal pro lidi tady, aby si mohli postavit něco jednoduchýho s cenově a tuzemsky dostupnejch měničů. smile

Není co dodávat...

(upravil Kronos 3. 1. 2008 10:49)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

dawsoo dělá něco pro mistní chudinu big_smile Za chvilku budeš něco plácat z tesly big_smile
Ale máš to moc pěkný.

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

mne sa to paci. bednicky su nadherne a ten zvuk je urcite super. viem, ze by si o zvuku vobec nekecal a neprehanal smile
spominam si ako tu ludia odsudzovali menice od monacoru, opak sa zda byt pravdou smile

(upravil dawsoo 3. 1. 2008 12:12)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

siss:
ano o tom plivání na monacor tady to částečně taky je proč jsem se do toho pustil .. smile

Kronos:
Neboj z TVM pokud neudělaj jiný inovovaný měniče opravdu nic stavět nebudu lol (i když taková ARN116 nebo ARN150 v PP kdyby je dělali by mohla bejt teoreticky použitelná) ,ale samozřejmě prošel jsem si taky TVM/Tonsil obdobím když mi bylo tak 18-20,myslim že pro uplnej začátek a první vlastní projekty jsou to asi rozumný měniče.

Není co dodávat...

(upravil Kronos 3. 1. 2008 12:25)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

dawsoo:
Mi to bylo jasné hned, já zas dělám jen teď momentálně s Teslou a Tvm. Uvažuji maximálně o středech  a výškách jiného výrobce. A lepší soustavy si kupuji. Nemám na to čas něco měřit atd... Ale jinak tebe moc chválím.

(upravil dawsoo 3. 1. 2008 13:31)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Kronos:
Já to mam opačně... bedny si stavim protože komerční produkce ani ta drahá není pro mě dost dobrá lol

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

David mě taky otočil na víru smile V životě by mě nenapadlo, že budu mít doma komplet bedny od Monacoru smile
Ale do PA bych od nich nešel.........

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

2 Check : Nespěchám, v pohodě..

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Update:
Takže dokončeno, finál drobné doladění vyhýbky po rozehrání plus úprava a přesné spárování vejškáčů zvuk se posunul mnohem dále,asi nej můj projekt s pohledem na poměr cena/ předvedená performance.

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Čím to honíš?

(upravil dawsoo 27. 1. 2008 13:05)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Antonio:
Teď nouzově integráčem Cairn překopaným (2x60W/8R) ... EC hlavní zes je ve stádiu rozebrání na prvočinitele na omlazovací kůře výměna všech 20-ti letých elytů, dodělání pokročilejších ochran a DC serva.. jako zdroj signálu Písidlo alternativně Pioneer 656A po větší přestavbě... zatím to slyšel jen Pistolník a říkal že se mu to líbilo big_smile

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

A zvukovka?
A kabely? (schválně) cool

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Julča, z ní kabely metráž DIY (nějakej nízkokapacitní proel nebo klotz či co) jinak pokud si až tak zvědavej lol tak se podívej do dredu na co hrajeme... tam to máš všecko vypsaný dopodrobna big_smile včetně aktualizací..

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

jen tak bokem...nezapad můj nápad s tím hadrákem z Tipy?

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Dokken:
Nezapad.... čekám až mi to pošlou... několikrát jsem je urgoval proč to tu není...předběžně tvrděj že 4.2.08 nechápu když to maj skladem proč se čeká od nich celej měsíc... objednal je Fedor ale příjdou ke mě...

Není co dodávat...

(upravil dokken 28. 1. 2008 1:32)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

ach so smile
jo jinak jsem koukal na tvůj-Alexe projekt s páskem a Al 15 Seasama v D’Apollitu a super,moc se mi to líbí.

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Dokken:
To byl projekt kerej jsem dělal komečněji.... osazenej byl 2xL17RCY/P +NEO3,ale vyhýbka byla vcelku mazec (breakupy) to odladit,nicméně už dva páry byly postavený a lidem se to dost líbilo malý kompaktní a v poměru k velikosti velkej zvuk... Alex mě prakticky jen donutil abych mu je vyrobil lol když slyšel ty první (ve třešni) u jinýho člověka.

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

...a kde je ten projekt? Ať hledám jak hledám, nemůžu ho najít uui

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

2 fedor
to je na,jak bych to napsal,"konkurenčním" webu smile

Příspěvky [41 až 60 z 107]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£