Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 6)

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 107]

(upravil John370 2. 1. 2008 13:10)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Děkuju za mírné objasnění,jinak mě napadlo,že kdyby z týdle kombinace mohl být i hezkej sloupek,ne?Kdyby se v rozumné míře jěště zvěšil objem tak by to zahrálo víc basů..a výhybka by mohla stejná ne?Pak by to mohlo bejt řešením,pro ty  kdo nejsou hifistickými snoby.V týhle poslední větě nic nehledejte...

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

David to totiž jako jeden z mála umí smile

(upravil pistole 2. 1. 2008 14:22)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

John370 zvětšit objem by imho moc nešlo , sloupek by šel byl by užší a mělčí a mohl by mít přepaženej spodek . Výhybka by se však musela komplet přerubat. právě kvůli tomu naklonění jinak by to byla zatraceně drahá dvoupásmovka (naklopenej sloupek)

Imho když už sloupek tak 3p.

(upravil dawsoo 2. 1. 2008 16:47)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

John370:
Jak říká Pistolník sloupek by byl moc velkej,ale šlo by třeba apollitko ve sloupku s osazenim 27TDFC (neboi i jiným kaloťákem podobnýho typu)  a 2xSPH-170C... ale 100% ne s touhle vyhýbkou. Jinak opakuju truhlařina je dílo Tomáše .. já do toho pouze vestavěl ty reproně a vyhýbku a výtlum smile))

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Moc pěkný projekt -bez debat za 1. Měl bych na tebe dawsoo pár dotazů, pokud dovolíš.. Bylo by možné použít se stávající výhybkou na místě výškových repro seasy 25TAF/D? A jak je kritický náklon té přední stěny (teď se nebavím v řádu jednoho stupně ale třeba pěti)?

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

2 dawsoo
Nechceš jen tak pro prdel vyzkoušet ti hadráky z tipy?Ty jsi takovej koumák,byla by prdel kdyby to hrálo podobně ne-li stejně.Za těch patnáct stovek...:-)
http://www.tipa.eu/cz/produkt/05430107- … -jw166-43/

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

I kdyby ty tipáky byly slušný, beztak je to k ničemu, když za dva-tři roky nebudou k sehnání. A stejně, fuj.

(upravil dawsoo 2. 1. 2008 18:07)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

dokken:
Klí´do píďo když si je někdo koupí tak je zkusim v těchdle bednách změřit a dám echo jak sou na tom klidně proti těm monacorům,ale akorát nechci bejt ten průkopník zas já lol Za odměnu bude mět majitel změřený charky s fází.frd  a elektriku zma a může si postavit něco podobnýho big_smile

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Já bych je tolik nepodceňoval,kdyby se jmenovali TVM,tak by tu měla spousta lidí orgasmus...a co za 2,3 roky?kterej výrobce dělá furt stejný modely a nemyslím,že by se rozlepily(nejsem dealer Tipy..:-) )...ted mě sinklér sežere,že tu zas propaguju šmejdy pana Wonga lol

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

No kluci já je kupovat nebudu, radši si připlatím za L15ky... big_smile

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Tak zase moje teorie neprošla.Ale jinak v poho.Taky bych to chtěl umět jako Dawsoo.Já zvládnu možná tak pájet,a udělat budku,to je tak všechno...Pistole říkal 3p,jak?

Web

(upravil dawsoo 2. 1. 2008 20:12)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

3p z monacoru? Střelba od boku ale myslím že by to šlo třeba takhle:
SPH-275C+SPH-135C+DT101SK
SPH-300KE+SPH135KEP+DT107
2xSPH 200KE + 2xSPH102KEP+RBT-95 v d´apollitku
....a podobně.... big_smile

Dušek:
Uplně jsem to přehlídl.... omlouvám se, ke 25TAF/D + SPH-170C s touhle vyhýbkou určo ne, ale někdy loni v létě jsem něco měřil a simuloval v rámci nákupu pro Checka (kupoval odemne ty vejšky) takže asi stejný osazení kerý asi bys chtěl ty... ať ti to pošle já už to asi smazal... nebude to asi tak vymazlený jako tohle (luxusní souběh fáze v tak širokém rozsahu) , ale pořád asi dostatečně slušný... není to ovšem  jen cívka kondík složitost jako tohle podobně a je to jiná topologie = dělička je samo kuli tomu seasu vejš co pamatuju tak 2,8-3k ...

All:
Klucí nebuďte poserové a zkuste někdo ty TIPy lol já si myslim taky jako Dokken že to taková bída nebude,akorát už teď jsem jak sklad repráků tak se mi nece dávat další peníze.. šetřím na DAC a na jiný hračky... big_smile

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Já to teda risknu Davide. Jestli tomu dobře rozumím, tak je cena 749,70 Kč/pár + 85,- poštovné. Zítra Ti pošlu 850,- a potom je objednej. Ale pozor, kdyby to náhodou nebylo za pár, tak na to prdim smile
Souhlas?

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Fedor:
Fakt ti to za ten testík stojí? Když můžeš mít z lacinejch monacory kerý sou zaručeně ok za dvojnásobek? myslim si že už jsi o moc dál se svejma parádníma bedniskama z projektů jinak tvoje truhlařina je jedna z nej u mě, co jsem tu mohl na DIYFansu vidět.Tohle bylo myšlený spíš na mlaďasy co chtěj levnou alternativu za TVM-ka a ne na starý matadory, který už vědí zač je toho loket s trošku lepšíma měničema. smile

Není co dodávat...

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Když to objednáváte po netu, jde to do 14dní vrátit, jenom bych to asi nepájel.
Dušek: S projektem vylezu brzo, nebo na to spěcháš?

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Já jsem hlavně děsně zvědavý. Sám bych si je nekupoval, ale u Tebe mám záruku, že z nich vyždímáš to, o čem se těm číňanům ani nezdálo big_smile.
Jdu do toho - v zájmu vědy wink.
(Však neboj, já je potom třeba někde udám)

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Dobře dobře já tě varoval lol domluvíme se teda nějak přes maila ať to tu nepatláme big_smile

Není co dodávat...

(upravil dokken 2. 1. 2008 22:37)

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

ty wado yikes ,tak to mě zajímá..
edit...ta cena je za pár,to sem přehlíd,no tak tady neni už co řešit,good luck

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

dawsoo, máš mail wink

Web

Re: dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Fedor:
Máš reply smile

Není co dodávat...

Příspěvky [21 až 40 z 107]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 »»»

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » dawsoo (Monacor SPH-170C, SEAS 27TDFC)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£