Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » subwoofer do auta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil P.Lev 2. 5. 2007 14:48)

Téma: subwoofer do auta

Potrebuju poradit jaký použít basový reproduktor do auta, chtěl bych nějakou dvanáctku na pořádné basy,cena by měla být uměrná výkonudíky moc za vaše rady. Auto je typu seda

Jsi teď spokojený???

Re: subwoofer do auta

Nejdřív si to po sobě přečti pak se můžeme bavit dál a napiš to česky tedy s tečkou za větou a čárkami tam kde mají bejt fakt se ti tohle čte dobře když na to seru já asi ne co tak když chci radu tak si o ní aspoň slušně řeknu když už píšu bez diakritky tak aspon interpunkci z těchhle příspěvků je mi na zvracení a pozor nemám k tomu daleko jsem na neschopence se střevní chřipkou díky až si to opravíš rozjedeme debatu mám teď fůru času.

EDIT: Jo, díky. smile Není to lepší?

Re: subwoofer do auta

Tak dneska jsme jen tak na zkoušku dali Power12-ku do BR bedny. 52l a ladění vychází tak na 49Hz, dva dexoňácký nátrubky o průměru 8,1cm.
To byl mazec! Tlak obrovskej a hlavně síla toho úderu byla neskutečná. Jako kdyby vám někdo kopal do sedačky.
Když to srovnám s reprem, co tam bude chodit (Pioneer TS-W307D2 -váží přes 7kg a nebudí dojem nějaké srágory), tak to je prdítko.

Re: subwoofer do auta

Boduard: No počkej... a výsledné resumé? UZ vs BR? Nemáš na mysli ten cool zvuk přehlušující vše ostatní? Zkusil jsem 12LX v 35l zavřence, napájený jednou rear větví z rádia a hrálo to i tak moc pěkně - decentně a pevně od spoda.

Re: subwoofer do auta

12" na pořádné basy. Musí se začít vždycky od finančních možností. Jakej zesilovač? Kolik místa kufru můžeš obětovat?

Re: subwoofer do auta

Takže zesilovač MAC Audio Maximus 2.150 a finančně za reprák do trojky,a kolik místa obětuju všechen ne ale neco přes půlku objemu

Re: subwoofer do auta

Půlka je kolik L? 60? 150? smile To už tam můžeš dát i 15" smile

Re: subwoofer do auta

15" to už je moc ta dvanáctka bude stačit a chtěl bych dát ten reprák do basreflexu

(upravil Boduard 3. 5. 2007 13:14)

Re: subwoofer do auta

Antonio: Zustane zavřená wink
Ten BR tu frekvenci prostě nechutně zvedne. Ale když to srovnám třeba s tím Pioneerem, tak ten hučí a tlačí do uší víc. A když to srovnám ještě s Magnátem XTC300 - 55l BR-100x200mm, tak zase zlatej Pincek....

Zajímalo mě to jen ze zvědavosti, co dokáže v otevřené. A bylo to maso! Ale jen zkouška a dobrý.
Tenhle cool rachot jsem si kdysi užil ve staré Octávii Combi, kde byli v platě dvě dvanáctky a slyšet to bylo na kilometr a dál...

P.Lev: Jinak klidně bych Ti dporučil toho Pincka. Má ho tu pár lidí a jeden mu nakládá obzvláště plnej knedlík imrvére, je ho slyšet přes půl města a repro drží bez sebemenších známek poškození. Jen závěs má krapet vytahanej.

  Můžu Ti ho klidně nafotit.

(upravil Iridescent 3. 5. 2007 13:31)

Re: subwoofer do auta

Boduard napsal:

Když to srovnám s reprem, co tam bude chodit (Pioneer TS-W307D2 -váží přes 7kg a nebudí dojem nějaké srágory), tak to je prdítko.

Abys pak nebyl zklamanej, ta power 12 je několikanásobně silnější reprák než ten pioneer.

hehe, a jak sem koukal, Power 12 by měla vážit skoro deset kilo

Jo ty už ho máš?

Re: subwoofer do auta

Tak to jsi mi řekl novinu big_smile



Klidně to pak smažte wink

Re: subwoofer do auta

Jo nafoť to prosím a napiš mi typ

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » subwoofer do auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£