Re: Diy kabely

Třebas smile Kde a za kolik?

Já si tim teda svý současný krásný bílý CYSY kurvit nehodlám, ale na příští kabely (i signálový) by se to hodilo smile

Re: Diy kabely

farnell - za jedno balení jenom 95 liber wink - ale je na tom hezkej prouzek
(kluci neblbnete porad..)

Re: Diy kabely

Dobrý love... a něco do dvacky za metr by nebylo?

Re: Diy kabely

treba nějakej tuning shop tam mívaj flexo jestli se nemejlim

Re: Diy kabely

Vysvětlí mi teda někdo, jak se takový 15mm výkonový koax /třeba se svařovaným pláštěm/ připojuje k bednám a zesilovačům? Přiznám se, že tyhle extrémy šly vždy zcela mimo mě, proto se ptám a nic tím nesleduju.
Předpokládám jen podmínky -viz výše. Tedy zachování char. impedance a souososti po celé délce, konektorem zesilovače počínaje a konektorem bedny konče. A konektory? Jaký? 150W/4R je nějakejch šest ampér, při pověstné "účinnosti" většiny hifi a highendových beden to tak taky může fičet skoro trvale a dokonce i víc. Desetiampérový sousosý 50ohm konektor i s protikusy - dá se vůbec něco takového splašit, aniž by to člověk musel krást u radiokomunikací a v podobných odvětvích?

Web

(upravil John370 28. 4. 2007 10:05)

Re: Diy kabely

Koukám,že se tato diskuze docela rozjela.Tak co dospějeme ke společnému závěru jaké mít doma diy kabely(kvalitní) které by zároven nezjrujnovali naší peněženku?

Web

Re: Diy kabely

Je hodně zlý nafajčit na ten koax kus dvojlinky a normálně to přišroubovat na svorky? Stejně je výstup zesu ke konektorům normálně přibastlenej... Nebo pak končí výhody koaxu?


Myslim, že zatim vede Tasker 4G2,5 do kříže + nějakej pěknej oplet smile

Re: Diy kabely

nebyl by lepší Tasker 4G4 do kříže?

Re: Diy kabely

Nebyl... Na co?

2*5mm2 je až až, tak proč 2*8?

Re: Diy kabely

když máš dlouhy kabely tak 2*8 neni na škodu

Re: Diy kabely

Když taháš PAčko 15m tak jo, ale my se bavíme o hifi smile

Re: Diy kabely

A co si vyměnit tu CYSY alespoň za CSSS 4x2,5 ? Pokud si dobře vzpomínám , tak Sýkora toto i uváděl . Je to silikon 
a žíly cínované ( sám používám ) . Ten koax z GESu - plné jádro nebo laňené ?

Re: Diy kabely

Osobně používám SCY 2 x 4mm

Web