Re: FRANK se vrátil!

Frank: To se tak krásně čte.

Re: FRANK se vrátil!

Frank nemohl číst příspěvky ani jako nepřihlášený neregistrovaný host? To se mi nějak nezdá.

(upravil Frank 27. 10. 2007 19:58)

Re: FRANK se vrátil!

Z žádný IP, kde jsem se kdykoliv před tim přihlásil... Občas jsem se mrknul u bejvalky, ale to bylo takový chvilkový - měl jsem jiný věci na práci lol

EDIT: Spíš tam, kde jsem byl "trvale" přihlášenej, ale to jsem byl všude smile

Re: FRANK se vrátil!

Franku říká ti něco Proxy?

Re: FRANK se vrátil!

Proxy som mu spomínal, keď sme písali cez ICQ. No vtedy bol ešte naštvaný...

Web

Re: FRANK se vrátil!

HideIP a vlezeš kam chceš i když máš BAN

Re: FRANK se vrátil!

Něco takovýho jsem vymejšlel, ale nerozumim tomu a nechtěl jsem se s tim srát.

Re: FRANK se vrátil!

Stačilo sa spýtať.

Web

Re: FRANK se vrátil!

Zdarec zlobivej kluků!!!! taky jsem tu dýl nebyl a kohopak tu nevidim? lol vítej zpět

Není co dodávat...

Re: FRANK se vrátil!

a v bednách si nějak pokročil? osazení zůstává stejný?

Web

Re: FRANK se vrátil!

Jako já? Už definitivně Peer SLS12+Seas L15+BG NEO3.. Ať si kdo chce řiká, že to je hybrid - až to vlétě postavim, tak může přijet smile

Re: FRANK se vrátil!

tebe bych chtěl mít doma big_smile než bys postavil střechu tak by ubělhy 2 zimy

Web

Re: FRANK se vrátil!

Docela blbý přirovnání... Tady mi o nic nejde. Hraju na ARS944, jsou fajn.

Re: FRANK se vrátil!

Mno pokud k týhle kombinaci uděláš řádnou vyhýbku a nezmrvíš bednu a vytlumení nakrmíš to dudkem tak se budeš asi malinko divit co že si to poslouchal dote´dka lol Neo3 s L15 pude uplně v pohodě....a ten hajzldekl nějakej ten spodek taky zahraje..... pro svý tvrzení správnosti kombinace hlíny a pásku mohu jen říci toto:  dodělal jsem pro kamaráda majinko větší regálovky 2xL17 + NEO3 v appolitku a byl to vcelku mazec .... mam další objednávku big_smile

Není co dodávat...

Re: FRANK se vrátil!

Sákryš Davide, neříkej že SLS12=hajzldekl... já ho taky mám... a chystám se ho dát do třípásma

Web

Re: FRANK se vrátil!

fedor.
ale neee hajzzldekl není hanlivý .... je to zlidovělej výraz pro veliký repráky obecně od desítky vejš lol já tyhle basáky považuju za dobrý je to klasika hifík a chválil jsem franka že upustil od péáčka

Není co dodávat...

Re: FRANK se vrátil!

Frankie zatím jenom kecá. Zatím jsem neviděl nic, co by vyrobil a vsadím se, že doma hraje pořád na mnou upravenou Auru Z1. smile Ale počkejte, až vyroste. To budou výrobky -)

Web

Re: FRANK se vrátil!

Jo, Leoš má recht lol Asi vyfotim to pololampový kombo, co jsem ubastlil smile

Davide, výhybky budou dobrý. Sem se vo tom bavil s nějakym Hykou a prej by mi s tim moh malinko píchnout smile

Re: FRANK se vrátil!

Ta k se do toho hoši rychle pusťte smile. Tahle Frankova kombinace se mi líbí a dawsoova účast na projektu je záruka kvalitního výsledku.
Franku zkrať termín, hořím nedočkavostí (a určitě nejen já smile). Možná to potom okopčím, protože zatím nejsem rozhodnutý, co k té SLS12tce dám. Myslel jsem si že na středy Vifu M11WH09 a nahoru Seas 27TDFC/G, ale ještě uvidím, jak dopadne tahle Tvoje stavba.

Web

Re: FRANK se vrátil!

No jo, já bych rád máknul.. O víkendu začnu lepit ozvučnice (jsou už nažezaný).

Na stojany potřebuju černý vruty s límcem 3,5x40 nevíte o něčem?
+ byl by mi někdo ochotnej udělat odhmotňovací nožky?