Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Mobil a kvalita zvuku?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Mobil a kvalita zvuku?

Ahoj. Líbí se mobil MM 320. Ovšem, zvuk z reproduktorku je dost otravný, na rozdíl od jakékoliv levné Nokie. Chtěl jsem se zeptat, jestli jsou na vině reproduktorky, zesilovače zvuku nebo spíš ojebané DA převody?  Či jak to tam vlastně pracuje? Dík.

Re: Mobil a kvalita zvuku?

to jako vážně řešíš kvalitu zvuku u mobilu za jeden tisíc káčé?

Re: Mobil a kvalita zvuku?

nápad ! : pro usmrkance by mohli vyrábět mobil integrovanej do BT-repráku...napiš to číňanům, potenciální trh je obrovskej! smile

Re: Mobil a kvalita zvuku?

Máme tu etnikum, které bez těch repráků vůbec nevyleze z baráku smile

Re: Mobil a kvalita zvuku?

to je taky aspekt problému, kamínek do mozaiky, proč je svět na pokraji černé díry: etnika, ženský, humanoidní dobroseři etc...vůbec, ale naprosto vůbec netuší, proč a jak to funguje, ale chtějí řídit svět...ale svět je hlavně fyzika, ovšem to je pro ně sprosté slovo, i proto to vypadá, jak to vypadá...  sad

Re: Mobil a kvalita zvuku?

On u těch levných mobilů bývá i mikrofon nic moc. Při telefonování z nich je blbě rozumět.

Re: Mobil a kvalita zvuku?

Mobilný telefón – tlačidlový, 3.2" 320 × 240, Micro SDHC až 16 GB, zadný fotoaparát 2Mpx, Jack (3.5mm) a USB micro, single SIM, neblokovaný, batéria 1000mAh, hmotnosť 110g.
Dneska je tu už ako vtip, tieto parametre/údaje smile ale príjemná hmotnosť.
Asi ti viac pasujú tlačítka ako dotykovka, ale radšej nejakú staršiu vlajkovú loď od samsungu a aj zvuk bude OK a bude to mať ešte jack smile


Sa teším, keď ma takto prekvapí moja 6,5" tehlička..s krytom to už má viac, ako malé 200g kladivko cool
Najlepšie rohom do predného zubu cool

https://img2.thejournal.ie/inline/1907639/original/?width=450&version=1907639
Don’t worry, you’re not alone.

Re: Mobil a kvalita zvuku?

No jasně, žádný zázrak. Ten reproduktorek je strašnej, ale dá se to. Ostatní vyhovuje. Ale, velmi paradoxně, poslech radia, se SoundMAGIC E10, mi vyhovuje excelentně. Na velmi tichou hlasitost. Žádné jiné kombinace zesilovačů,telefonů apod. s těmito sluchátky mi nevyhovují. Ještě zkusím mp3.

Re: Mobil a kvalita zvuku?

To františek: svůj historickej samsung B2710 jsem předal mladýmu, že ho snad nějakou dobu nezničí, když já jsem to nedokázal za 5 let. Nedávno mě příjemně překvapilo, jak z origo sluchátek, co k tomu byly přibalený, hraje muzika - nasypal si skoro celou 32GB SD kartu poměrně slušnejma MP3 a chctěl mi něco pustit...
Ano, dnešní přenosný počítače s přídavnou funkcí telefonování, leckdy mizerně implementovanou, nejdou pod 200g a delší rozměr má dycky nad 150mm, což je do kapsy u košile naprosto nevhodná záležitost... Kde je doba Xcover 3, kterej do té kapsy ještě vešel, a vážil něco přes 100g...

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Mobil a kvalita zvuku?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£