Re: Tipy na úpravy fóra

antonio, to je dobrá zpráva. smile

Web

Re: Tipy na úpravy fóra

hustý, to jsem nečekal
https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?p … 62#p388262
jestli nakonec nebylo lepší mít ten OT, tam by se to ztratilo.

Re: Tipy na úpravy fóra

xor,
Je to jednoduché.Nahlásit a BAN od Admina by měl následovat,

Re: Tipy na úpravy fóra

Už jsem se o to postaral a snad to byl výjimečný případ. Radikální vaxeři/antivaxeři - obojí je špatně; radikální zastánci Putinovského/západního režimu a propagandy, to samé.

Re: Tipy na úpravy fóra

Anti nahlašovat nikoho nebudu, mám k tomu odpor od narození. Když na mě vyšla řada a soudružky učitelky mě postavily k okénku, abych hlídal, jestli spolužáci nevrací nesnězené jídlo, tak jsem jim naopak pomáhal ty hnusy vracet, když se učitelky a kuchařky nedívaly. Pak jsem sice dostal vynadáno, že jsem tam byl k ničemu, že se jim vrátilo spousta jídla, ale princip byl pro mě důležitější. A to na té škole dělala moje máma docela dlouho vedoucí školní jídelny, takže jsem ty "dobroty" měl často ještě k večeři (ne ty vrácený, ale moc by to rozdíl nebyl).
Já si myslím, že tu nikdo nic radikálního hodně dlouho nenapsal, zato mi přijde, že se druhá strana občas démonizuje, dělá se projekce a rozvíjí se něco, o čem druhý nepsal. V nedávném rozhovoru to pojmenoval gen. Šándor https://youtu.be/E4OnD_FIrOA?t=4965

Re: Tipy na úpravy fóra

Kluci je nová doba, jak řekl Bolek Polívka, držet hubu a krok.

Re: Tipy na úpravy fóra

Marcina treba časom odBANovať. K bedniam vedel napísať užitočné veci. Že tie spory zašli tak daleko nie je jeho chyba. Aj ma trochu doučil gramatiku pred rokmi... Len neviem či už správne dodržiavam tie slová kde som dával medzeru že sa píšu spolu... big_smile Už sa to asi nedozviem big_smile

Re: Tipy na úpravy fóra

Že tie spory zašli tak daleko nie je jeho chyba.

Někdo se chová jako debil, ale není to jeho chyba, protože "ono to došlo tak daleko"? Tenhle hnutý postoj se stává jakousi euronormou a začíná mě celkem srát. Když se malé dítě chová jako nevychovaný fracek, obtěžuje celé své okolí, ale rodiče nic neřeknou, protože "to je přeci dítě, ne"?

Re: Tipy na úpravy fóra

Myslím, že by bylo vhodné zavést nové pravidlo, že jsou nepřípustné příspěvky, které obsahují pouze odkaz kamkoliv na internet bez toho, že by bylo vysvětleno, co odkaz obsahuje a proč ho přispěvatel nalinkoval.

Re: Tipy na úpravy fóra

Mně se to líbí a doplňuje pravidlo níž. Pokud z kontextu je jasné, kam odkaz má vést, tak bych to neřešil, ale jinak se to hodí, protože sám na takové samotné linky málokdy klikám.

Zdrž se off-topic příspěvků a příspěvků obsahujících pouze link bez jasného popisku, ty jen znepřehledňují diskutované téma.

Re: Tipy na úpravy fóra

Jsem si zavedl takové pravidlo sám - na nepopsané linky prostě neklikám. Obzvlášť otravné je to v sekci hudební tipy. Chtít někoho zaujmout a neuvést ani kapelu, žánr atd. roll

Re: Tipy na úpravy fóra

V práci jsem si rozepsal příspěvek, ale nestihl poslat, takže jsem přidal možnost uložit jako koncept.

https://i.postimg.cc/htLvfrzd/koncept.png

Re: Tipy na úpravy fóra

antonio, to je fajn, hodí se to. Už se mi to taky stalo a psát podruhé se mi už nechtělo...

Web

Re: Tipy na úpravy fóra

Pár dotazů a připomínek.

1. Po přechodu na letní čas mají příspěvky posunutý čas zveřejnění. Dotaz na tento problém byl položen již v roce 2011 a problém stále přetrvává.
2. Neplánuje se také mobilní verze audiowebu? Číst tyhle stránky na mobilním telefonu je fakt opruz.
3. Možná souvisí s předchozím dotazem, přechod na protokol https je také v plánu?

Re: Tipy na úpravy fóra

Za mobilní verzi bych se též přimlouval

Re: Tipy na úpravy fóra

Storno vlastních příspěvků pokud nikdo delší dobu nereaguje nebo, když platnost
(nabídky, zprávy...) vyprší.

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Tipy na úpravy fóra

orhore,

1/ čas manuálně upravuju, to není problém
2/ nechci přecházet na phpBB, musela by to být jednoduchá spolehlivá alternativa; už jsem to párkrát řešil, nic nadějného jsem ale neobjevil. Tipy?
3/ nepřemýšlel jsem o tom, možná s nějakou cenovou akcí

maxell, funkce fóra jsou omezené, kdykoli mě ale stačí požádat

(upravil xor 10. 4. 2023 21:11)

Re: Tipy na úpravy fóra

ad 2) diyaudio a audiosciencereview jedou na Xenforo. Ta self hosted varianta je zaplatitelná https://xenforo.com/purchase/ ale neznám maintenance fee
ad 3) letsencrypt podporuje kde kdo, není těžké automatizovat renew

(upravil dawsoo 26. 7. 2023 11:48)

Re: Tipy na úpravy fóra

Koukám že proběhl radikální řez,nadále se už nebudu vyjadřovat, přesto naposledy řeknu jen svůj skromnej názor na věc,neb jsem k tomu asi nechtěně také částečně přispěl a pevně doufám že snad nikoho nepopudím.

Přidat do pravidel č.10 zákaz politických a společenských témat,určitě ano,jsem pro, ale trochu jako problém vidím jak nastavit hranici, kde je to třeba jen vtip a kdy už agitka např. v sekci o tom to je a pod.

Je tu další věc,tohle forum mam rád je jedinný kam chodím a jsem tu od začátku,takže mi vadí lidi co si toho zde neváží, komunitu uráží a nebo na pravidla permanentně opakovaně cíleně kašlou, tak ban na delší dobu nebo i trvalej,žádný právo na to tu opakovaně blejt neexistuje.

Kdyby se takhle choval každej, tak by tohle forum (v mých očích jedno z posledních normálních kde je většina rozumných lidí) už dávno nebylo.

Ohledně Danharda,ač jsme zjevně v řadě věcí oba na opačný straně,tak ohledně jeho argumenatací neslavným Sinclairem (ano tím sprostým a arogantním šmejdem co byl vždy jen maximálně jednookým mezi slepými,mezi skutečný odborníky si nikdy netroufl a nakonec všem beztak ukázal co je skutečně zač) tady s Václavem asi musím plně souhlasit,ten tu neměl co dělat už dávno. Právě kvůli jeho nedotknutelnosti to možná  i pak dopadlo tak že mu lidi důvěřovali a on je sprostě okradl. Nicméně z chyb se dá vždy poučit a jak se vždy ukázalo ,cesta že někdo si tu je rovnější (jak se tu snažilo pár členů prosazovat) je asi evidentně cesta do pekel ,pravidla by měla platit by pro všechny stejně bez rozdílu.

Proto by asi bylo možná fajn tohle zdůraznit,aby se předešlo nepochopení, že po blbých zkušenostech už to tak s jakýmikoli privilegii nikdy nebude.

Dále je třeba si uvědomit že Admin je vždy na jakýmkoliv foru Bůh, kterýmu se neodporuje,protože je to on kdo zve ostatní k sobě "domů" na návštěvu ne naopak. Pokud se to někomu nepozdává tak si může založit vlastní nebo jít jinam. Já ač moc na autority vůbec nejsem,tak toto plně respektovat mi žádný problém nečiní.  smile

Není co dodávat...

(upravil miero 26. 7. 2023 12:15)

Re: Tipy na úpravy fóra

Pripadne nastavit ine pravidla pre (neverejnu?) sekciu politickych a spolocenskych tem, napr. tam povolit neslusne spravanie a pisanie o veciach ktorym clovek nerozumie. Ten komu neslusne spravanie vadi tam nepolezie a ostatni sa budu moct baviť na urovni hospody.