Téma: Identifikace boxů Solton

Ahoj,
chci se zeptat zda někdo netuší o jaký model reproboxů Solton jde. Ze štítků to bohužel není možné vyčíst sad. Nebo i typ středů, které zde přijdou by mi dost pomohl. Všem díky!

http://www.upnito.sk/0/y8svcrw7cbkt2upxsf77s3tq6qwmckhv.jpg

Re: Identifikace boxů Solton

Basák je jaký ? AA 12/250SD nebo QL12 či QL13 ? Nemá to čirou náhodou zámky tak, že se ty bedny sepnou k sobě a transportují jako kostka ?

Web

Re: Identifikace boxů Solton

Tak jsem to ještě jednou prozkoumal a vypadá to, že jde o typ Solton 15/3 DVM. Středy by měly být Solton E8DVM. Jinak ty basáky jsou 15palcové a na vrchlíku je nápis AA craaft. Na magnetu je jen nápis Solton 15...Na bednách jsou vždy na jedné straně panty a na druhé drážky. Dost možná z toho kostka půjde udělat. Zkusím to až mi je někdo pomůže přenést smile. Ty středy bude asi oříšek sehnat.

Re: Identifikace boxů Solton

Na ebay se jich cas od casu par poflakuje.

Re: Identifikace boxů Solton

Ahoj, při XLR je na bednách značen vstup a výstup. Jak to platí pro jack konektory"???

Re: Identifikace boxů Solton

Při XLR v tom také bývává bordel smile.
U 6,3 Jacků se obvykle dává + (snad tedy ten myšlený vstup?) na špičku. Ale vcelku je to jedno, hlavně musí být konektory na obou bednách zapojeny stejně, což se zjistí podle pohybu membrány po připojení malého stejnosměrného napětí (např. 3 V).
Ani XLR, ani Jacky pro přenos výkonu do reprobeden nepatří. Jediný dnes univerzálně uznávaný konektor pro profi reprobedny, pokud vím, je speakon. Pokud to lze vyměnit, určitě bych to vyměnil.