Re: Udělené BANy

marcin: 2T

Chovej se slušně a neurážej druhé. Měj ohled na ostatní, neočekávej vždy, že s tebou budou souhlasit. Neprovokuj.
https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?p … 70#p388270

Re: Udělené BANy

tatko Tom
marcin
dawsoo
BV

3 týdny

Re: Udělené BANy

Proč dawsoo? Nebo se nějaká ta urážka smazala?

Re: Udělené BANy

Chvilku to tady nesleduju, a už pomalu došlo na trhání občanek... Ale asi jsem o nic nepřišel.

Re: Udělené BANy

tatko Tom? Vždyt od tuď utekl s pláčem minulý rok?

Re: Udělené BANy

danhard, hrubost, 2T

Re: Udělené BANy

No, Tony, tomu něco předcházelo. Jenom tady od počátku, co se sem Jirkas přifařil, sleduju, jak on jediný má patent na rozum, je druhej po Bohu, a všichni ostatní jsou vymletí, tupela. Takže význam tady je úplně stejnej, pouze Dandard někoho označil jak označil.
Dělej, jak myslíš, ale všechno má svý příčiny. Tomu, že nechceš, abychom se tady uráželi přímo, rozumím, ale proč není stejně postižen ten, co provokuje, a píše věci, který by normální člověk nepsal, s tím, že pravidla jsou jasný, a ví že mu to projde. Navíc jeho pohled na povězme covid je dojmologie, nemá nic, ale nic potvrzeno, jenom uráží všechny s jiným pohledem.
V hospodě by mi to neřekl, to že jsem tupelo první kategorie, za což ban nedostal, ani to, že mám vysokou školu tupelismu, za což rovněž ne, a několik dalších nepřímých urážek, protože v tý hospodě bych mu rozflákal držku. A mysli si o tom co chceš.

(upravil BV 1. 7. 2023 10:03)

Re: Udělené BANy

2 admin
Je to silne nefér, potláčanie faktov ( aj keď drsnejšie podaných) a obhajoba " ulízaných" nezmyslov, čiste laickej , hlúpej dojmológie a nezmyslov (bez jediného objektívne overeného faktu ) od zaslepených fanatikov  - odporcov očkovania na základe informácií typu JPP (jedna pani povedala).. roll

Re: Udělené BANy

Jirkas, hrubost, 2T + smazán urážející podpis

BV, plný souhlas, ale Jirkas musel jít teda taky. Ale ty to asi myslíš jinak. Ale já to beru. wink

(upravil dawsoo 1. 7. 2023 10:24)

Re: Udělené BANy

Pánové jděte někam,obhajování těch covid lží už snad nadále netřeba,jasně se ukázalo že to byl těžkej podvod a vy co jste tohle tady tlačili byste měli zavřít raději už nadobro tlamy,protože fakt už stačilo... že se Danhard neumí krotit víme odjakživa,tak se nechovejte jako pokrytci,poruší li kdokoli hrubě pravidla, tak platí padni komu padni,všichni jsme si jako členové zde rovni a vše má svý v pravidlech jasně stanovený hranice. Sám jsem byl v době temna vybanáněnej a neměl jsem s tím problém to příjmout, neb jsem se nechal taky strhnout oko za oko a......

Pokud to  jak to je nastavený někomu nevyhovuje,může si sbalit svý pigára a ukrajinskou vlajku a vysmahnout ke svejm třeba na slovanet,kde je ring naprosto volný a sem tyhle věci netahat. Můžeme se tu hádat a vysmívat se klidně i různým nápadům,ale osobně na druhý lidi útočit ad hominem je ubohost, kterou bych netoleroval já osobně nikomu a bral to jako hrubý porušení všeho.

PS: Já bych to klidně komukoli v hospodě řekl lol co si myslim o tom co se tu dělo 2020-doposud a o těch co napadali otevřeně lidi kteří byli vůdči covid a pigáro-propagandě imunní.. Naštěstí tu jsou i špičkoví odborníci co se nenechali zastrašit a po celou dobu uvádí věci na pravou míru a i odborné weby kde se dá leccos relevantního dovědět.

Není co dodávat...

(upravil stiglitz 1. 7. 2023 10:55)

Re: Udělené BANy

Davide, nejde o to říct v hospodě že očkování je nesmysl. Já bych mu dal dělo za to, kdyby mi tam řekl, že jsem tupelo nejvyšší kategorie.
Já nikoho neurážím, a u ostatních bych žádal totéž. Ano, jednou jsem tu napsal "... vy volové", za což jsem vyfasoval banána. Co tomu předcházelo, nebylo evidentně důležité.
P.S. Jo, a aby nebyla nějaká mejlka, za koho se považuju, tak bezpochyby, jsem toliko idiot s pouhým učilištěm. Kdybych se měl porovnat se zbytkem populace, dám si čistou čtyřku, tedy dostatečně. Mám nějaký koníčky, hodně věcem nerozumím, ale do práce chodím, do systému přispívám. A naučil jsem se třeba i řídit auto.
Čistá čtyřka, když se porovnám s ostatními.
Nejsem superman.
Hezký víkend.

(upravil dawsoo 1. 7. 2023 11:10)

Re: Udělené BANy

stiglitz:
S tím já ale naprosto souhlasím ,bylo to myšlený ne na tebe ale na jinýho "panáčka" a jemu podobné, kteří tyto pěkné věci na které žehrají dělali také velice rádi, ale tak aby se vyhnuli přímé urážce,ti co mají také vždy ve všem jasno a másla na hlavě rovněž tunu smile JirkaS je radikální,ale svým způsobem hodně vyvažuje to samé z druhé strany stylem na hrubej pytel hrubá záplata a nastavuje tak velké zrcadlo,což nemá samože rád nikdo. Myslím si také že je to už moc,nicméně takovej TT by tu už neměl bejt vůbec a dávno když už jsme u toho smile

Svatej není nikdo a já už vůbec, ale mě nejvíc sere to, že se "jim" daří mezi lidi kteří by spolu jinak neměli žádný problém zasévat neshody a nenávist. Proto jsem se ozval že už stačí a raději se spíše dívat komu že to takhle vyhovuje,jinak to v budoucnu pokud se neubere nedopadne fakt dobře.

Takže jsem zastánce tvrdé linie, pokud to tady má zůstat aspoň trochu kultivovaný místo,kde se diskutuje a klidně i věcně argumentačně dohaduje, ale mezi lidmi přímo nebojuje.

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

V tom se shodneme. Tak hezkej víkend, všem!

Re: Udělené BANy

tobě taky chlape smile

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

Kurník, půl dne tu nejsem a taková mela smile

Slovy klasika - chce to omejvat přirození vlažnou vodou wink

Hezký víkend/ prázdniny

Re: Udělené BANy

Tatko Tom citava, no vymlete nazory uz nekomentuje. S hlupostou sa mu neche superit.

Re: Udělené BANy

To, že někdo použije nevhodné slovíčko, někdo dostane banána, to je všechno sranda. To, že na fórech se občas objevil trouba, který plácal nesmysly, to byla taky sranda. Buď se s ním člověk pohádal, nebo ho ignoroval, ale pořád o nic nešlo.
Obrovský problém nastal v okamžiku, kdy slušní, inteligentní lidé, často vzdělaní a odborníci ve svém oboru, začali podléhat něčemu, pro co snad dosud neexistuje skutečně výstižné jméno a není to dobře prozkoumáno. Následkem toho začaly kolovat informace a zprávy, kterým mnozí uvěřili a zaplatili to životem. Jsou to tisíce lidských životů, které přišly nazmar, snad ani né zlým úmyslem, ale hloupostí, naivitou a důvěřivostí, která šířila dál a dál nesmysly o škodlivosti očkování proti covidu. Ti lidé mají na svědomí spoustu lidských životů, přestože jejich cílem bylo pomáhat a chránit před nebezpečím. Jedno z nejabsurdnějších divadel dnešní doby.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/de … 4wLjAuMA..

(upravil jardag69 4. 7. 2023 17:51)

Re: Udělené BANy

Dodnes nikdo pořádně neví, co ty nevyzkoušené vakcíny s člověkem udělají. Pokud máš nějakou studii, tak jí určitě zveřejni.

(upravil antonio 7. 7. 2023 10:30)

Re: Udělené BANy

Elox

Tak to je jasný. Ti co porušovali jedno z nejzákladnějších pravidel epidemiologie a to jest, když probíhá epidemie, tak se neočkuje, by měli jít za katr a stejně tak ti, co očkování v době epidemie doporučovali. S tím souhlasím.

(upravil Otas 4. 7. 2023 18:54)

Re: Udělené BANy

Běžte s tím do .... Kecárny 2 big_smile, sem to nepatří.