Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 10)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Danwatt 50V PCB

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 10 »»»

RSS

Příspěvky [121 až 140 z 184]

Re: Danwatt 50V PCB

vhodné elyty pro můj Danwatt aktuálně nabízí František ve vlákně

Audioweb.cz » Bazar » P: Nichicon 5600uF 80V, Epcos 6800uF 100V a iné pekné veci smile

Kondenzátory Nichicon UVR1J332MRD6  3300uF 63V  2000h 85°C  25x32mm
Taká zaujímavostka smile radiálny s pitch 12,5mm, ale ide v pohode napasovať aj do 10mm pre snap-in

Re: Danwatt 50V PCB

Posledních 5 souprav desek (a úhelníků) na 50V Danwatt !

Další várku už dělat neplánuju, takže berte, dokud jsou wink

Re: Danwatt 50V PCB

Ještě máš plošňáky?

Re: Danwatt 50V PCB

Plošňáky ještě jo, s úhelníky je to horší. Napiš mi SZ co bys rád a zkusím to nějak vymyslet.

Re: Danwatt 50V PCB

Úhelníky si můžeš nechat nařezat zde:- https://www.ehlinik.cz --- dělají to dobře, přesně a čistě. smile

Re: Danwatt 50V PCB

Ano, odtud je beru a zatím spokojenost.

Re: Danwatt 50V PCB

A k nim, AL-žebro (https://www.gme.cz/chl32a), pro DanWatt, nebo DarlingWatt. smile

Re: Danwatt 50V PCB

praxe ukázala, že mojí verzi Danwattu, na napájení +50V, stačí když přišroubuješ úhelník k plechové stěně skříňky. Ale proti gustu ...

Re: Danwatt 50V PCB

Mám ho na testování Dw i Drlw, ale teď "honím" prachy, (plním zakázky), takže s konstrukcemi a koníčky stojím... hmm

Re: Danwatt 50V PCB

jak to ve finále dopadlo s testováním fetu na vstupu? opravdu je to horší?

Re: Danwatt 50V PCB

Horší to může bejt jen pro hluchý tetřevy....ostatně zkus si to sám, návod tam máš...

Re: Danwatt 50V PCB

smile asi tak. Nejlépe je, když si to každý poupraví dle své libosti.

Re: Danwatt 50V PCB

Pro chladič mám lepší tip CHL25E/75 od EZK za 49,- Kč. Myslím si že na takové domácí žvýkání to stačí a hlavně si to rozměrově sedne s DPS.

Re: Danwatt 50V PCB

Proč ne, ale je třeba počítat s "odbytovými" náklady 149,-- Kč, nutností vrtat do chladiče závit, a také jde o doprodej. Pro začátečníky je to komplikace světlé budoucnosti (chladič není černý). 
Mě by u této rodiny zesilovačů a rodiny zdejších konstruktérů, kteří jste v nedávné minulosti tyto "...watty" poměrně hojně stavěli či prodávali, soudě podle zdejšího objednávání desek, sad, úhelníků, atd., zajímala měření na 20 kHz obdélníkem, a to nikoli na emitorech výstupních tranzistorů, ale na výstupu zesilovače, t.j. za výstupním elektrolytickým kondenzátorem. Pokud jsem něco nepřehlédl, tak počet zveřejněných měření docela zaostává za počtem pravděpodobně realizovaných modulů, ale širší konstruktérská obec by z toho mohla mít užitek posílený právě hojností měření.

Re: Danwatt 50V PCB

Digiting, co Ti řekne měření obdélníkem na 20 kHz?

(upravil Hordek 6. 2. 2022 14:41)

Re: Danwatt 50V PCB

Digiting:-
Postav si to a vesele měř co libo je. smile

jardag69 napsal:

jak to ve finále dopadlo s testováním fetu na vstupu? opravdu je to horší?

Horší to může být měřením, ale uši mohou mít jiný názor --- jsou totiš mnohem komplexnějším měřidlem než osciloskopy.  wink

Re: Danwatt 50V PCB

Placebo efekt je též nezanedbatelný smile

Re: Danwatt 50V PCB

Měření obdélníkem na 20 kHz bývá poměrně vypovídající. Na harmonickém signálu i desetkrát vyšší frekvence nemusí být nic vidět.
Postavil jsem si to, změřil i zveřejnil. Jak dopadli jiní může být prospěšné sdělit.

Re: Danwatt 50V PCB

Moje verze Danwattu má pokles -3dB na nějakých 80 kHz. A jak správně podotkl "otec" Danwattu danhard, nad 20kHz už to není slyšet.

Re: Danwatt 50V PCB

for digiting:
Máš pravdu, ten chladič co postoval Hordek (nic proti němu) bude lepší - je za 350,- Kč, stříbrný a za poštovné taky nedáš nic a otvory má už předvrtané.
Už chápu proč je zde málo příspěvků. Příště si dám taky pohov.

Příspěvky [121 až 140 z 184]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7 8 9 10 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Danwatt 50V PCB

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£