1,721 ...editoval scoop (12. 10. 2021 17:54)

Re: Skutečná situace ...

Ja sa vam nechcem do toho srat, ale jedna vec, ktora mi uprimne dost vadi je ten sposob zlepenia stran do volieb a nasledneho rozdelenia po volbach...bud sa spojim a ostanem jednou stranou aj po volbach, alebo idem kazdy za seba...taketo akoze vitazstvo ja nepovazujem za vitazstvo, a je dost nechutne citat ako si uz rozdeluju posty...tym nechcem obhajovat Babisa a ANO.
Tieto novodobe srandy su mi proti srsti. Predpokladam, ze to vykukali u nas z poslednych volieb.

Osobne dost pochybujem, ze by aktualne crtajuca sa vlada CR konala inak v obmedzeniach covid. Ono sa to pekne hovori a utoci, ale vo vysledku by to tak ci tak nic nezmenilo, mozno by to bolo koordinovanejsie a mozno nie...

Uplne ma strasi co pride o par rokov, ked sa situacia ohladom covid ukludni. Aktualne dost so strachom vnimam situaciu okolo energii, potravin, pohonnych hmot a nehovoriach ta diera v rozpoctoch statov musi byt hroziva...

1,722 ...editoval rvx73 (12. 10. 2021 18:48)

Re: Skutečná situace ...

jestli to je byť jen z poloviny pravda ...

https://youtu.be/XRS7VDHQ_CU

- a tohle je taky dobrý:

https://svobodny-svet.cz/proc-v-rakousk … i-kurzovi/

1,723

Re: Skutečná situace ...

Amen. Rozhodně nejsem příznivcem ODS ani Lidovců, ale v případě AB jde o postupnou ztrátu zábran a soudnosti. Prošlo mu plno lumpáren. Místo toho, aby odstoupil nebo alespoň něco vysvětlil jen lhal a mlžil a tohle je jeho výsledek. Kdyby odstoupil z vedení ANO, pravděpodobně by ANO vyhrálo.
A stejný souhlas musím dát i s vykroužkováním Pijátů, které mě mile překvapilo, leč moje strana se tam nakonec také nedostala.
Upřímnou radost mám ale taktéž z likvidace komoušů. Dobře jim tak a stejně tak i prohnilému ČSSD.

TigiGold napsal:

BFU43: V situaci, kdy více než třetina voličů vůbec nehlasuje (a to se jedná o nejvyšší volební účast ve sněmovních volbách od roku 1998), je označování vlády určité koalice za vůli většiny občanů nebo národa velmi diskutabilní. Navíc v těchto volbách nezvykle mnoho hlasů (přes milión) propadlo kvůli nedosažení pětiprocentní hranice, což legitimitě nové vlády rozhodně nepřidá. I strana, kterou jsem volil, takto neuspěla, zejména bohužel proto, že neměla žádné zajímavé osobnosti. Přesto mě na výsledku několik věci potěšilo:
- Protažené ksichty sociopata Bureše a jeho nohsledů. Ukazuje se, že dlouhodobé provozování politiky jakožto vnitřně prázdného marketingového produktu má v podmínkách ČR svoje limity. Problémem Bureše není nedostatek příznivců, ale mizivý koaliční potenciál inherentně vyplývající z jeho toxické osobnosti a stylu politiky "proti všem". Podobnou "výhru" zažil Jirka Paroubek v roce 2010.
- Totální anihilace bolševiků a menševiků. V tomto směru hnutí ANO splnilo svoji historickou úlohu. Konkrétně ČSSD si za to, co dlouhodobě předváděl její předseda (např. arogantní vystupování v červeném svetru během koronavirové krize, bezohledná likvidace oponentů ve straně, lži v kauze Vrbětice, braní si do úst mrtvého Luxe v závěru kampaně) nic jiného nezasloužila.
- Kroužkovací debakl Pirátů, který vnímám jako velmi silný nesouhlas českých voličů s progresivními myšlenkami nové levice, které se šíří dnešní Evropou (např. ekofanatismus, likvidace (automobilového) průmyslu, potlačování individuálních svobod a svobody slova, vyvolávání pocitů viny vůči grázlům) a s nimiž byli Piráti z parlamentních stran snad nejvíce kompatibilní.

1,724

Re: Skutečná situace ...

Nerozumím tomu jásotu nad vypadnutými komouši. Desítky let nic nedělali, jen seděli v parlamentu a užívali si výhody. Občas někoho podpořili, ale nikdy se nedostali do vlády jako třeba KDU-ČSL, která jde s kýmkoliv a angažmá na MO je známé.
Moje osobní teorie je, že největší bojovníci proti komunistům a nyní hlasitě oslavující, jsou ti, kteří se tak vyrovnávají s kolaborací svojí nebo svých rodičů s KSČ/StB.

1,725 ...editoval JTO (13. 10. 2021 10:45)

Re: Skutečná situace ...

XOR: Právě že spíš naopak. Jsou to ti, kteří se vyrovnávají se šikanou, konanou na jejich rodičích a prarodičích komunisty.

1,726

Re: Skutečná situace ...

Tak to se obávám svůj hněv zaměřili nesprávně. Ti kdo rozhodovali převlékli rychle kabáty a jsou největší  kapotalisti. U komoušů zůstali ti, co věří těm ideím. Část z nich přichází s libdem z EU a USA.

1,727 ...editoval danhard (13. 10. 2021 16:16)

Re: Skutečná situace ...

Kroužkovací debakl Pirátů svědčí jen o jejich naivitě o volebním systému a to jsou propagátoři digitalizace smile
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kr … n-40348243
https://www.novinky.cz/volby/do-poslane … y-40374211
Jediné, co by jim pomohlo, kdyby se STAN vzdal nějakých mandátů, nebo kdyby aspoň 2 jejich ministři nebyli poslanci.
Volební systém udělali zase nějakej dementní, když má Andrej o 1 křeslo víc, než kolalice.

Bohemia Energy je v prdeli a reklama stále běží smile
Od prosince 2020 mám ČEZ s tříletou fixací.
A taky jsem si nakoupil akcie ČEZu a elektriku platím z dividendy. Dokonalý perpetum-mobile smile

1,728

Re: Skutečná situace ...

Daniel Vávra k "triumfu"
https://www.youtube.com/watch?app=deskt … e=emb_logo

1,729

Re: Skutečná situace ...

Vávra je člověk s jehož názorama a postojema souhlasim na 99,9%.

Není co dodávat...

1,730

Re: Skutečná situace ...

Ten člověk to má v hlavě srovnané. Umí mluvit výstižně k věci. A hlavně pravdivě. Takový ale bohužel nikdy (tedy zřejmě nikdy) nebude promlouvat v pořadu České televize co by host. No jo, to je ta "objektivita" našich sdělovacích prostředků... sad

1,731

Re: Skutečná situace ...

naprosto presna zprava o zdravotnim stavu Velkeho Mystifikatora  z ust jeho mluvciho:K obědu měl dnes pan prezident meruňkové buchty, na středu si objednal vinnou klobásu s bramborovou kaší...
nejaky dalsi info tu:
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman … f6b220ee8/
či tu:
https://video.aktualne.cz/dvtv/mlcet-o- … f6b220ee8/

1,732

Re: Skutečná situace ...

Ano, Vávra to shrnul docela přesně. A velmi blízko nejen mému názoru, ale i názoru řady informovaných lidí v mém okolí.

1,733

Re: Skutečná situace ...

Vávra je dobrej

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/n … -me1hsQqdQ

1,734

Re: Skutečná situace ...

Vyjebaná EU..

https://www.youtube.com/watch?v=Eq1wGZzf_9I

1,735

Re: Skutečná situace ...

Však si cinkal na Václaváku,tak máš cos chtěl.

1,736

Re: Skutečná situace ...

V 89 se necinkalo pro vstup do EU. To mas tu historii dost pomotanou a pokrivenou.

1,737 ...editoval dawsoo (včera 19:13)

Re: Skutečná situace ...

Za to že jsem hlasoval pro vstup do EU jako mladej a ještě blbej a neposlechl starší a moudřejší co měli zdvižený prst, je jedna z věcí za kterou se od té doby hluboce a upřímně velmi stydím sad byla to velká chyba.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vstup_%C4 … C3%A9_unie

Není co dodávat...

1,738

Re: Skutečná situace ...

Já jsem nechodil jen cinkat klíči, já jsem se chodil i v únoru sprchovat smile

1,739

Re: Skutečná situace ...

https://youtu.be/vAsgcRzvytc

1,740

Re: Skutečná situace ...

Je zle pánové mrkněte na novej éronet smile

Není co dodávat...