(upravil dawsoo 15. 9. 2021 21:58)

Re: Odrbánek

JJ o tom to je . p. Janda byl velice skomnej a milej člověk a byl hlavně dobrej v tom že to zpřístupnil lidem u nás v době kdy tu nic nebylo,a za prachy co si mohl dovolit každej. Bastlení sice fungovalo ale třeba krabice aby to nějak vypadalo v tý době pro kluky jako já bez možnosti dílny přes známé byla naprosto nedosažitelná věc.

Napadlo mě že bych danwatta zkusil udělal nejdřív bez L-ka, ale s paticema/svorkovnicema, aby tam šly pevně upnout bez letování za vývody různý trandy na měření. Jak moc chlapi topí ty TO126 BD139/140 drivery a zdroje proudu? Můstek chladit netřeba ten nehřeje ani při mnohem silnějších zesákách.

Není co dodávat...

Re: Odrbánek

Dohromady se na nich protopí asi 5W, takže úplně bez chladiče bych je nenechával. Můstek jsem na to elko připlácl aby to dobře vypadalo, s tím máš pravdu že ten se bez chladiče obejde

Re: Odrbánek

Super díky,jasná věc,mě šlo spíš o to i jednoduše ozkoušet proti sobě jednotlivý varianty koncáků a případně i budiče což by šlo pořešit lokál chlazením  kvůli snadnější výměně konců bez pájení,nakonec i ty to126 by šly dát opačně v TO220. Promyslím to pohraju si a pak to dodělám v nějaký finál verzi tak jak to má bejt.

Není co dodávat...